iPhone 12 alınır mı?

Sorun da o ya işte hocam 27 bin TL 3 taksitle ödenir mi?
Yanlış anlamayın neden iPhone ve yenilenmiş bir cihaz? Sırf taksit için değer mi? Alsanız 12 taksidi bitirince zaten telefonun güncelleme desteğinin kesilmesine bile çok az zaman kalmış olacak. Nakit para yoksa zaten böyle bir cihaz için bütçenizi zorlamanın da pek bir anlamı kalmıyor. Sıfır cihaz almak isteseniz nakit bütçeniz ne olurdu? Şu anki telefonunuz kullanılmayacak derecede kötü mü?

Yanlış anlamayın neden iPhone ve yenilenmiş bir cihaz? Sırf taksit için değer mi? Alsanız 12 taksidi bitirince zaten telefonun güncelleme desteğinin kesilmesine bile çok az zaman kalmış olacak. Nakit para yoksa zaten böyle bir cihaz için bütçenizi zorlamanın da pek bir anlamı kalmıyor. Sıfır cihaz almak isteseniz nakit bütçeniz ne olurdu? Şu anki telefonunuz kullanılmayacak derecede kötü mü?

Şu anki telefonum Redmi Note 8 ve ben 16 yaşındayım ailemden para alan biri değilim aylık 30 bin lira maaşım var gece işinde çalışıyorum sırf taksit için bile yenilenmiş almayı düşünüyorum çünkü eğer 3 taksitli sıfır alırsam bana kalan bir şey olmayacak eğer bildiğiniz 9 taksit veya 12 taksit veren mağazalar varsa oralardan da alabilirim ama yoksa yenilenmişe gideceğim.

Şu anki telefonum Redmi Note 8 ve ben 16 yaşındayım ailemden para alan biri değilim aylık 30 bin lira maaşım var gece işinde çalışıyorum sırf taksit için bile yenilenmiş almayı düşünüyorum çünkü eğer 3 taksitli sıfır alırsam bana kalan bir şey olmayacak eğer bildiğiniz 9 taksit veya 12 taksit veren mağazalar varsa oralardan da alabilirim ama yoksa yenilenmişe gideceğim.
Sen bilirsin o halde güzel kardeşim. iPhone almakta kararlıysan pek bir şey diyemiyorum.

Bildiğim kadarıyla telefoncular bile 3 taksit üstü vermiyor sıfırlara. İphoneden devam ediceksen sıfır almanda fayda var 12 ay çekmektense 3 ay dişini sıkman daha mantıklı geliyor bana tabii ki senin maddi durumunu bilemeyeceğim kendine göre karar vermelisin. Ama bütçeni zorlayabileceksen 13 bakman daha iyi olur 12 de olan radyasyon sorununu bir araştırmanı öneririm.

27 bin liraya iPhone 12 alsaydım oturup ağlardım bir 3 ay. Fiyatında gram iyi bir telefon değil, alınmaz.
Fiyat performans konusunu bir kenara bırakırsak yazılımsal olarak androidlerden çok önde android telefonlar gibi kullan at değiller bir arkadaşım hala iphone 6 kullanıyor ve değiştirmeyi düşünmüyor. Benzer şekilde bende 2 ay öncesine kadar iphone 8 kullanıyordum ve pili hariç gayet memnundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı