iPhone 12 kamera çerçevesi soyuluyor

cuve

Hectopat
Alalı 1 sene oluyor ama kameranın çerçevesi berbat oldu. Ayrıca sol alt kısımında da boya soyulması var. Garantisi 1 sene daha mevcut. Teknik servise gitsem yardımcı olurlar mı? Sonuçta kamera çerçevesini tırnağımla soyacak halim yok.

Dosya Ekleri

• 8bf783c2-e1cc-4760-b049-3896b80ba264.jpeg
    8bf783c2-e1cc-4760-b049-3896b80ba264.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 327
Alalı 1 sene oluyor ama kameranın çerçevesi berbat oldu. Ayrıca sol alt kısımında da boya soyulması var. Garantisi 1 sene daha mevcut. Teknik servise gitsem yardımcı olurlar mı? Sonuçta kamera çerçevesini tırnağımla soyacak halim yok.
Teknik servise götür. Senin hakkın sonuçta.

Benimde öyle. Kasa boyası ve kamera boyası aşırı dandik hep soyuldu.

Telefonu kılıfsız mı kullanıyordunuz? Zaman içinde sürtünme kaynaklı ya da düşürme vurma kaynaklı boyası soyulabiliyor telefonun. Özellikle kılıfsız kullanıyorsanız kamera lensini yükselten bir kılıfınız yoksa soyulabiliyor maalesef. Bende de 12 Pro var aynı şekil bir dönem kılıfsız kullandığım için cebimde ki anahtarlar yüzünden kenarları çizildi ve kamera lensinin boyası kalktı ufaktan.

Benim de öyle. Kasa boyası ve kamera boyası aşırı dandik hep soyuldu.

Nedir tecrübeniz? Teknik desteğe başvurdunuz mu?

Telefonu kılıfsız mı kullanıyordunuz? Zaman içinde sürtünme kaynaklı ya da düşürme vurma kaynaklı boyası soyulabiliyor telefonun. Özellikle kılıfsız kullanıyorsanız kamera lensini yükselten bir kılıfınız yoksa soyulabiliyor maalesef. Bende de 12 Pro var aynı şekil bir dönem kılıfsız kullandığım için cebimde ki anahtarlar yüzünden kenarları çizildi ve kamera lensinin boyası kalktı ufaktan.

Aldığımdan beri sağlam bir kılıf kullanıyorum cam gibi sert plastik. Nasıl olur da onun altından boya soyulabilir anlamadım.

iPhone 12'lerde kronik sorun o kullanmaya bağlı bir problem garantisi varsa teknik servise belirt sonuçta elinde olan bir şey değil o kadar paslanmaz çelik kullanıyoruz cart curt demeyle olmuyor Apple beycigim:)

iPhone 12'lerde kronik sorun o kullanmaya bağlı bir problem garantisi varsa teknik servise belirt sonuçta elinde olan bir şey değil o kadar paslanmaz çelik kullanıyoruz cart curt demeyle olmuyor Apple beycigim:)

Garantisi var ama daha önce bu konuda tecrübesi olan birisini bulamadım. Yine de yarına randevu aldım.

Nedir tecrübeniz? Teknik desteğe başvurdunuz mu?

Aldığımdan beri sağlam bir kılıf kullanıyorum cam gibi sert plastik. Nasıl olur da onun altından boya soyulabilir anlamadım.

Telefon yurt dışı olduğu için başvur(a)madım. 360 koruma taktırmıştım, tüm boyayı söküp almış çerçevedeki. Herkes bunu yaşadığına göre kalitesiz bir maldan üretilmiş boya.

O halde teknik servise başvurun hocam. Sanırım bu iPhone 5 vari kasaya sahip cihazların ortak problemi. iPhone 5'in de zamanında boya atması gibi meşhur problemleri vardı. Epey konuşulmuştu 2012 yılında.
images-3.jpg

Telefonu kutudan çıkardığınız da boyası atmış halde gelebiliyordu size. Apple da bu sorunu "alüminyum yumuşak ondan ötürü boyası atıyor" gibi saçma sapan bir açıklamayla geçiştirmişti.

Geri
Yukarı