iPhone 12 kamera yanı LED'i nasıl açılır?

MUHAMMED142008

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, iPhone 12 aldım ve birkaç telefonda kameranın yanında yanan kırmızı beyaz gibi nokta ışıklar gördüm tam ekrandaki çentiğin orada aynı zamanda Android'lerde de var ama IPhone'lerde nasıl açıldığını bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

Herkese merhaba, iPhone 12 aldım ve birkaç telefonda kameranın yanında yanan kırmızı beyaz gibi nokta ışıklar gördüm tam ekrandaki çentiğin orada aynı zamanda Android'lerde de var ama IPhone'lerde nasıl açıldığını bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
Onlar led değil. Kamerayla görebileceğiniz face id kızıl ötesi ışıkları. Başka bir telefon kamerasını iPhoneunuza tutup bakarsanız sizin çentiktede olduğunu görürsünüz.

Onlar LED değil. Kamerayla görebileceğiniz Face ID kızıl ötesi ışıkları. Başka bir telefon kamerasını iphoneunuza tutup bakarsanız sizin çentiktede olduğunu görürsünüz.

Hayır Face ID ışığını biliyorum ben bildirim geldiğinde beyaz ışık falan yanıp sönüyor ondan bahsediyorum.

O zaten açılır otomatik.
Hayır Face ID ışığını biliyorum ben bildirim geldiğinde beyaz ışık falan yanıp sönüyor ondan bahsediyorum.
Şurda bahsettiği ile ilkinin alakası yok o zaman.

IMG_0704.jpeg

Bunu diyorum bir vidioda görmüştüm IPhone'da vardı.

Tamam işte siz de benim dediğim şeyi istiyorsunuz. O ışık sadece kamera, mikrofon veya konumunuz kullanılırken yanar.

IMG_3703.jpeg

He eğer siz aşağıda ki konusa olduğu gibi çentiğin içinde ki şeyi soruyorsanız onlar kızıl ötesi ışık, gözle ortam karanlık olmadığı sürece göremezsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı