iPhone 12 MagSafe Kablosuz Şarj

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Yeni iPhone 12, Qi şarj desteğiyle birlikte geliyor. Cihazın arkasında aynı zamanda mıknatıslı bir yapı olacak. Apple'ın MagSafe adını verdiği bu sistem ile şarj aleti ile telefon birbirine daha iyi temas edecek. Bu özellik aynı zamanda aksesuarların da cihaza daha hızlı ve iyi tutunmasını sağlayacak.

Son düzenleme:
@Eray3424 Bahsettiğin ütopya gerçek olsa büyük ihtimalle yönetimde X partisi, ekonomide de B.A olmazdı. Kısacası öyle bir ütopyada yaşasaydık ben çoktan RTX 2080 Super almış ve yeni çıkan RTX 3080'e geçiş hazırlığı yapıyor olurdum. :)

RTX 3000 Stok sorunu faciası gibi bir şey olmaz umarım. Yıllar sonra ilk defa tekrar iPhone almayı düşünüyorum. Elimizdeki Android cihazlar 2 seneye kullanılamaz hale geliyor. Ne güncelleme alıyor ne yama. iPhone 6S'e bile güncelleme geliyor. En son kullandığım iPhone telefon 5S idi. Eski tasarıma geri dönmüşler efsane ötesi olmuş.:)

RTX 3000 Stok sorunu faciası gibi bir şey olmaz umarım. Yıllar sonra ilk defa tekrar iPhone almayı düşünüyorum. Elimizdeki Android cihazlar 2 seneye kullanılamaz hale geliyor. Ne güncelleme alıyor ne yama. iPhone 6S'e bile güncelleme geliyor. En son kullandığım iPhone telefon 5S idi. Eski tasarıma geri dönmüşler efsane ötesi olmuş.:)
Hocam gücünüz yetiyorsa 12 mini veya 12 alın gerçekten güzel cihazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı