iPhone 12 Mini alınır mı?

Bence mantıksız bir hareket. Oneplus 9, 12 Mini'den daha iyi bir cihaz. Bir de üstüne SE 2 vereceksin. Alacaksan da sırf iPhone almak için almış olursun, mantıklı değil yoksa.

Bence mantıksız bir hareket. OnePlus 9, 12 Mini'den daha iyi bir cihaz. Bir de üstüne SE 2 vereceksin. Alacaksan da sırf iPhone almak için almış olursun, mantıklı değil yoksa.

Farklı telefon almak istiyorum ama Android tarafında bu parala iyi bir cihaz yok. Bazı modeller var onları da kullandım bir daha kullanmak istemiyorum.

iPhone X kullanıcısı olarak 12 mini ye baktım cidden aşırı küçük alınmaz hani iPhone 7 de kullandım yıllarca o bile daha kullanışlı geldi bana.

iPhone X kullanıcısı olarak 12 mini ye baktım cidden aşırı küçük alınmaz hani iPhone 7 de kullandım yıllarca o bile daha kullanışlı geldi bana.

Boyut önemli değil kullanmıştım önceden 12 miniyi zaten küçük telefonda seviyorum ama Android tarafında Xiaomi dışında marka öneriniz varsa alabilirim.

Tipik bir iPhone kullanıcısınız o zaman. 12 mini alın siz en iyisi. Yanlış anlamayın yargılamıyorum, tüm iPhone severlerin ortak özelliği Xiaomi markasından nefret etmek o yüzden dedim.

Hocam samimi olarak söylüyorum Xiaomi'nin amiral gemisini kullandım nefret ettim arayüzde falan kasıyor isterseniz bunu size videoyla da gösterebilirim. Samsung tarafında o fiyat bandında bir cihaz varda almak isterim veya başka marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı