iPhone 12 pil ömrü ve güncelleme

Darkwalkr

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar benim bu konular hakkında pek bilgim olmadığı için size danışmak istedim. Telefonu alalı 1 hafta oldu 7 kez filan şarj ettim %20'den %80'e kadar şarj ettim fakat 1 kere 100 oldu 1 kere 81 1 kere 86'da çıkardım. 80'i geçti diye bir sorun yaratır mı ve şu an 15.3 güncellemesi geldi. Güncellemeli miyim? Benim için en önemli şeylerden biri şarj şarj süresini düşürür mü?

Bu cihazlar satılırken size 80 üzerine çıkmayın yoksa cihazlarınız patlar denmiyor. Bu kadar kafaya takmanıza gerek yok. Güncellemeyi yapın, 20 altına indirmemeye çalışın. 100 olsa ne olacak?

Bu cihazlar satılırken size 80 üzerine çıkmayın yoksa cihazlarınız patlar denmiyor. Bu kadar kafaya takmanıza gerek yok. Güncellemeyi yapın, 20 altına indirmemeye çalışın. 100 olsa ne olacak?

Cihazın patlıyacağından değil uzun süreçte bataryamın eskimesini istemiyorum. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

Hocam eskisi gibi değil bu işler. Yeni bataryalar kendini kullanıma göre optimize ediyor. Sadece batarya sıfırlanana kadar kullanmanın iyi olmadığını biliyorum. İstediğiniz gibi şarj edin. Iphone 11 var kafama göre çıkar tak yapıyorum. Örneğin bir işle uğraşıyorum telefon lazım değil, takıyorum şarja %95 olmuş alıyorum kurcalıyorum % 80 e düşüyor tekrar takıyorum. Çok takmayın bu işlere, herhangi bi olumsuzluk görmedim hala ekran sürem neredeyse sıfır aldığım gibi 2 senelik cihaz.

İnsanlar ne kadar takıntılı ya gerçekten. iPhone 12 kullanıyorum %20 ye gelmeden şarj ediyorum %100 olunca çekiyorum 80 de falan da hiç çekmedim 5 aylık telefonumun pil sağlığı %99.

Bende 12 kullanıyorum ve 20-80kuralına uymanıza gerek yok çok az etkiler o ayrıca müşteri hizmetleri ile konuşmuştum onlar da çok az etkilediğini yapmanıza gerek yok dediler.

Geri
Yukarı