iPhone 12 Pro kayıt ederken yurda giriş tarihi ve belgeler kısmı nasıl doldurulmalı?

Berke Civan

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Mühendis, Girişimci
Arkadaşlar selam, 2 ay önce bir telefoncudan iPhone 12 Pro satın aldım. Bugün zamlardan önce kaydını yapmaya karar verdim.

Yurda giriş tarihi ve belgeler kısmını nasıl doldurmam gerekiyor?

Teşekkürler.

Arkadaşlar selam, 2 ay önce bir telefoncudan iPhone 12 Pro satın aldım. Bugün zamlardan önce kaydını yapmaya karar verdim.

Teşekkürler.
Kayıt ücreti 20K oldu. Artık kaydettirmek istemezsin bence.

Harç ücretini yatırdım 6091 TL olarak. Sormaya çalıştığım konu o değil. Yurda giriş yaparak telefonumu getirmedim. Telefoncudan satın aldım.

Sorun şu:
1- Telefoncudan satın aldım ve 365 gün içerisinde yurt dışına çıkılmış olması gerekiyor ama çıkmadım. O yüzden o tarihten işlem yapamıyorum.

2- 3 ay sonra yurtdışına çıkacağım ama o zaman da herhalde önceden yatırmış olduğum harç ile kayıt yapmam mümkün olmayacaktır sanırım.

Teşekkürler.
Kimlik veya pasaport ne ile giriş-çıkış yaptığınızı seçeceksiniz. Ve yurt dışından ülkeye giriş tarihini girmeniz gerekiyor. Buna da E-Devlet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kimlik veya pasaport ne ile giriş-çıkış yaptığınızı seçeceksiniz. Ve yurt dışından ülkeye giriş tarihini girmeniz gerekiyor. Buna da E-Devlet üzerinden ulaşabilirsiniz.
Cihazı ben getirmedim. Telefoncudan satın aldım. Son 365 gün içinde yurtdışına çıkmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı