iPhone 12 vs iPhone 11

Iphone 12'yi kullandım,yeni sattım herhangi bir sorun yaşamadım. Çevremde de yaşayan duymadım. Sanırım kronik olması,biraz şans ama riske atılmaz. Iphone 11 bu saatten sonra alınması mantıksız. Fiyatlar değecek halde değil. Iphone 13 üstü alınır. Saygılar.

Düz iPhone modeli yerine ara üst modellerden birisine geçmeniz çok daha mantıklı olacaktır hocam, düz modellerin birçok kronik problemi vardır. Önerim iPhone 12 mini veya 11'in üst modelleri olacaktır.

Bütçeniz daha çıkamıyorsa 12-12 mini de çok iyi seçenektir. Onun dışında F/P olarak 13 de bakılabilir. Şimdiden iyi şanslar.
Kronik problem ? Ne anlama geldiğini bilmiyorsun galiba.

Kronik problem? Ne anlama geldiğini bilmiyorsun galiba.

Hayır biliyorum hocam. Düz modellerin çoğunda önceden kronik problemler vardı, ileriki modellerde düzelttiler. 12-13'te de olabilir sanmıştım ama yokmuş.

Not: Genel anlamda yeni serilerde hiçbir kronik sorun ve problem yok, eski serilerin düz modelleriyle karıştırdığım için bir yanılgı oluşmuş :). Yeni cihazlarda "kronik sorun var" diye bir şey demedim, okuyan hocalarıma duyrulur :).

Son düzenleme:
@BehzatAmirim herkese teşekkürler arkadaşlar sanırsam 12 kronik 13 demişsiniz anladım 2. el konusu aslında sıfır olursa güzel olur çünkü pek hakim değilim 2. el almaya
iPhone 12’nin herhangi bir kronik sorunu yok. Ancak bütçe iPhone 13’e çıkarsa daha mantıklı olur. İkinci el alırım dersen;

Düz iPhone modeli yerine ara üst modellerden birisine geçmeniz çok daha mantıklı olacaktır hocam, düz modellerin birçok kronik problemi vardır. Önerim iPhone 12 mini veya 11'in üst modelleri olacaktır.

Bütçeniz daha çıkamıyorsa 12-12 mini de çok iyi seçenektir. Onun dışında F/P olarak 13 de bakılabilir. Şimdiden iyi şanslar.

Hocam 14 Plus 13 mini gibi modellerin ne farkı bulunuyor? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı