iPhone 12 vs Samsung S23

Bütçe
30.000
iPhone 13'te pil geliştirildi denmişti zamanında zaten değer kaybetmez alınır ama telefonda 120 Hz arıyor insan.

Demin K60 diyordunuz. İncelemeyi atınca ufak bir tutuştunuz gibi. Bizzat bu telefonu hatırlayıp yorum yaptığınız incelemedeki telefonu hatırlayamamak doğrusu biraz şüphelendirmedi değil. Hesabınızı paylaştığınız arkadaşa söylersiniz S23 Ultra yurt dışı kullanıyor diye. Aynen S23 sana göre tüm telefonlardan daha iyi. Koy içine 120 Hz, Snapdragon 8 gen 2 ve 12 GB RAM sonra tüm telefonlardan iyi de.
S23 Ultra, S23'ten kötü demedim. Hatta konunda sana soru sordum. emeğini takdir ettim, soru sordum.

S23, fiyatına göre 10 numara telefon. S23'ü, küçük olduğu için S23 Ultra'ya tercih ederim. Bu 23'ü daha iyi yapmaz. Ana dil Türkçe falan değil herhalde, anlamıyorsun. Garip.

S23, iPhone 13'den çok çok daha iyi bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değer kaybetmesin diyorsanız iPhone 12 ya da ikinci el iPhone 13. Yok ben kullanacağım diyor iseniz S23 Ultra yurt dışı alabilirsin. Düz S23 berbat ama fiyatına göre mantıklı tek telefon. Yerinde olsam S23 Ultra yurt dışı alırdım. Bende ultranın 1TB yurt dışı modeli var memnunum şuanlık.
Berbat? abicim sadece kamera odaklı yorum yapan apple fanlarından cidden gına geldi ya.

Berbat? Abicim sadece kamera odaklı yorum yapan Apple fanlarından cidden gına geldi ya.
Apple, S23 Ultra kullanıyorum. Kardeşim yorum yaptığın adama dikkat et istersen.

Ve evet yurt dışı alabilirim der ise yine berbat diyeceğim. Var mı bir problem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple, S23 Ultra kullanıyorum. Kardeşim yorum yaptığın adama dikkat et istersen.

Ve evet yurt dışı alabilirim der ise yine berbat diyeceğim. Var mı bir problem?
Yurt dışı aldığında kaydıyla beraber kaç paraya geliyor? 30k'lık telefonla 45 50k bandındaki telefonu nasıl kıyaslıyorsun? Ayrıca kamera ve pil olarak inanılmaz beklentisi olmayanlar için s23 ultra almanın bir mantığı yok. Günümüzün en iyi android telefonu olan ultraya ne iyi ne kötü demişsin. Kafana göre yazıp çiziyorsun dostum, objektif ol.

Günümüzün en iyi Android telefonu olan ultraya ne iyi ne kötü demişsin. Kafana göre yazıp çiziyorsun dostum, objektif ol.

Parasını ben ödüyor iken sana ne yazacağımı falan belirtmek düşmez. Sponsor olsam başlığı Samsung reklamı gibi yapardım. Objektif marka fanboyu olarak değil böyle yapılır.

Yurt dışı aldığında kaydıyla beraber kaç paraya geliyor? 30k'lık telefonla 45 50k bandındaki telefonu nasıl kıyaslıyorsun? Ayrıca kamera ve pil olarak inanılmaz beklentisi olmayanlar için s23 ultra almanın bir mantığı yok.
Ayrıca yarı fiyatına alabiliyor iken niye gidip o fiyatı vereyim ?

Parasını ben ödüyor iken sana ne yazacağımı falan belirtmek düşmez. Sponsor olsam başlığı Samsung reklamı gibi yapardım. Objektif marka fanboyu olarak değil böyle yapılır.
Alacak insanlara yanlış yönlendirme yapıyorsan bize laf söylemek düşüyor. Değer kaybetmesin diye 3 yıl önce çıkan 12'yi al s23 alma, berbat diyorsun. Sonrasında ultra al yurt dışı daha mantıklı diyorsun. Ultra yurt dışı alınca daha ucuz olmuyor dostum, o devir geçti.

Alacak insanlara yanlış yönlendirme yapıyorsan bize laf söylemek düşüyor. Değer kaybetmesin diye 3 yıl önce çıkan 12'yi al S23 alma, berbat diyorsun. Sonrasında Ultra al yurt dışı daha mantıklı diyorsun. Ultra yurt dışı alınca daha ucuz olmuyor dostum, o devir geçti.

Senin gibiler 20-30k IMEI kayıt ücreti veriyor ise tabii ki o devir geçmiştir. Sen alma 30k fazla ver sorun yok. Ayrıca gayet doğru öneri vermişim. İstersen kaçak Xiaomi önerebilirsin S23 ultrayı beğenmiyorsan :).

Senin gibiler 20-30k IMEI kayıt ücreti veriyor ise tabii ki o devir geçmiştir. Sen alma 30k fazla ver sorun yok. Ayrıca gayet doğru öneri vermişim. İstersen kaçak Xiaomi önerebilirsin S23 ultrayı beğenmiyorsan :).
Madem daha uyguna yapabiliyorsun detaylı açıklarsın alacak arkadaşa, diğer türlü bir mantığı yok. Temmuz ayından itibaren yurt dışı cihaz kayıt ücreti 20k oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı