iPhone 12'yi satmak mantıklı mı?

Herkes mantıklı değil demiş ama bu kişisel bir karar. Android seviyorsanız satıp Android bir telefona geçebilirsiniz. Bunda yanlış bir şey yok.
Biz kişisel kararlarımızı söylüyoruz oradan fikir alıyor. Kişisel kararın diye zarar edeceğin işe girer miydin? Hayır girmezdin. Benim şahsi fikrim satmaması çünkü her işini görebilecek bir telefon. APK'nın iyi bir şey olduğunu düşünmüyorum zaten.

@Ruttiezs APK oyun gibi şeylerde bir bilgim yok fakat iPhone model telefonunuza bilgisayardan iTunes programı üzerinden istediğiniz müziği yükleyebilirsiniz. Sanırım video içinde geçerli. Riskini alıyorsanız uygulamalar için alternatifler var diye biliyorum.

Tekrar düşününce birazcık saçma konuşmuşum, kişisel görüşüm bir telefon bu kadar pahalı olmamalı eğer özel bir işiniz yoksa gerek olmadığını düşünüyorum.
Katılıyorum bir telefona bu kadar para verilmemeli ancak verildiyse kullanılmalı diye düşünüyorum.

@Sinquary Yok, saçma değil konuşmanız sordum sadece. Telefonun pahalı olmasının sebebi hükümet. Şöyle bir durum var insanlar istediği parayı vererek telefon alabilir buna kimse bir şey diyemez ama iPhone 12 çıkalı daha yeni bir sene oldu onu satıp android'e geçmek dünyanın en komik olayı bence.

Eğer Android'e alıştıysam zararını düşünmem satar Android'e geri dönerim. Arta kalan para olursa da ihtiyaçlarımı karşılarım. Bu arada APK o kadar da kötü bir şey değil. Gidip hileli oyun indireceğim diye virüs bulaştırırsan orası ayrı. Ama yeri gelince işe yarayan bir şey.

Eğer Android'e alıştıysam zararını düşünmem satar Android'e geri dönerim. Arta kalan para olursa da ihtiyaçlarımı karşılarım. Bu arada APK o kadar da kötü bir şey değil. Gidip hileli oyun indireceğim diye virüs bulaştırırsan orası ayrı. Ama yeri gelince işe yarayan bir şey.
Sen zenginsen sen düşünme zararını. Millet yaptığı 100TL zararı bile düşünüyor neden çünkü hayat pahalı. Zararını düşünme ne demek ya? APK için telefon satmak...
Her neyse adam 2 yıl kullanır yine az zararla telefonunu satar doların düştüğü mü var?

Sürekli para akıtmanı gerektiren bir telefon Apple. Spotify, YouTube, Adobe, çeşitli grafik uygulamaları sürekli abonelik istiyorlar ve sürekli para akıtman gerekiyor.

iPhone model bir telefona geçince bazı şeylerden mahrum kaldığınız, Android'de ücretsiz olan bazı uygulamalara para verilmesi gerektiği ve APK yüklenemediği gibi şeylerin artık bilindiğini düşünüyorum. Yani bu telefonu alan adam bunları bilerek alıyor pişman olacaksa baştan almaması gerekirdi çünkü kendisi zarar edecek. Kaldı ki iPhone 12 herkesin alabileceği bir telefon değil fiyatından dolayı. Eğer bu telefonu zorlanmadan alabiliyorsa içindeki uygulamalara vereceği para kendisini zorlamasa gerek. Bunu da geçelim eskiden Android kullanmış birisi olarak söyleyeyim uygulamalara her zaman para verdim oyunlar dışında hiç APK kullanmadım. Artık enayilik mi dersiniz ne dersiniz bilemem.

Geri
Yukarı