iPhone 13 42000 TL değer mi?

iPhone 13 alacağım fakat kredi kartına en fazla 3 taksit yapıldığı için 37 bin fiyatına alamıyorum aylık ödemeleri beni zorlayacağı için,
12 ay kredi kartına taksit yapan bir yer buldum gidip bayiden alacağım. Peşin satış fiyatları 39 bin.
12 ay taksit ile 42 bin TL buluyor sizce mantıklı mı?
Başka bir sorum daha var. iPhone 15 çıktı bildiğiniz üzere büyük ihtimalle alacağım yerde 12 aylık taksitli fiyatı 60 bin veya 65 bini bulur.
iPhone 15 çıkmışken iPhone 13 almam doğru bir karar olur mu bu fiyatlarda?

Kredi kartına 12 taksit var ve vade farkıyla 42000.
Hırsızların oyuncağı olmayın hocam.
Samsung ya da Apple bir cihaz beğendikten sonra gözünüz kapalı amazon.com.tr satıcısından alın.
Amazon satıcısı ilk 6 taksite vade farkı almaz.
Onun dışında vade farkı alan bütün satıcılardan uzak durun.

iPhone 13 alacağım fakat kredi kartına en fazla 3 taksit yapıldığı için 37 bin fiyatına alamıyorum aylık ödemeleri beni zorlayacağı için,
12 ay kredi kartına taksit yapan bir yer buldum gidip bayiden alacağım. Peşin satış fiyatları 39 bin.
Başka bir sorum daha var. iPhone 15 çıktı bildiğiniz üzere büyük ihtimalle alacağım yerde 12 aylık taksitli fiyatı 60 bin veya 65 bini bulur.

13 fiyatı ile S23 ultranın birbirlerine çok yakın olacağını kim akıl edebilirdi. S23 Ultra alın hocam bu zamlardan sonra iPhone önermiyorum. S24 ultrayı da bekleyip çıkınca alabilirsiniz. 15 ile Plus zaten yeni model değil resmen, 14 Pro ile Max'in kırpılmış hali. Almak için hiçbir sebep yok. 14 Plus düşündürür ama yine 13 Pro Max daha iyi. Yani 13 dışında hiçbir düz iPhone alınması değer değil şu an. 13 25-30 bin bandında olsa düşündürürdü ama özür dilerim 2 yıllık telefon 45 bin lira etmez.

Telefonu aldığında 1 hafta sonra hevesin gidecek ve 1 yıl boyunca her ay 3.5K taksit ödemesi yapacaksın. Bence de alınmaz.

Alınmaz bence ip baya pahalı. Onun yerine S23 ultra al.

Kredi kartına 12 taksit var ve vade farkıyla 42000.
Hırsızların oyuncağı olmayın hocam.
Samsung ya da Apple bir cihaz beğendikten sonra gözünüz kapalı amazon.com.tr satıcısından alın.
Amazon satıcısı ilk 6 taksite vade farkı almaz.
Onun dışında vade farkı alan bütün satıcılardan uzak durun.
Amazon da taksit göremedim

Yeni konular

Geri
Yukarı