iPhone 13 almak mantıklı mı?

sprtcras

Decapat
Daha fazla  
Selam. 38 bin TL param var ve iPhone telefon almak istiyorum. Daha önce hiç iPhone kullanmadım ve heves ediyorum. Uzun süredir aklımda 13 almak var. Ama değer mi emin olmak istiyorum. Bu fiyata 2. el iPhone 12 Pro ya da Samsung S23 alınabilir. Sizce iPhone 13 almak mantıklı mı?
Bir de yakın zamanda indirim ya da zam söz konusu mu acaba? Cihaz nisan ayında 25 bin TL civarlarındaydı ve şu an 37 bin TL. Yılbaşında fiyat ne yönde olur elimi çabuk tutmalı mıyım sizce?

Selam. 38 bin TL param var ve iPhone telefon almak istiyorum. Daha önce hiç iPhone kullanmadım ve heves ediyorum. Uzun süredir aklımda 13 almak var. Ama değer mi emin olmak istiyorum. Bu fiyata 2. el iPhone 12 Pro ya da Samsung S23 alınabilir. Sizce iPhone 13 almak mantıklı mı?
Bir de yakın zamanda indirim ya da zam söz konusu mu acaba? Cihaz nisan ayında 25 bin TL civarlarındaydı ve şu an 37 bin TL. Yılbaşında fiyat ne yönde olur elimi çabuk tutmalı mıyım sizce?
14 almak daha iyi bence minimum. Kendi tercihiniz tabii ki.

14 ile aralarindaki fiyat farki bu kadar azken f/p acisindan mantiksiz, 14 modelinde 13 Pro sensoru var ve ondaki A15’in ISP’si 13 modelindeki A15’in ISP’sinden farkli. Tabii butun bunlar bir yana, paranizi en iyi sekilde degerlendirmek istiyorsaniz S23 tercih edin.

13 1 sene önce aldım yurt dışıdan iyi ki almısım diyorum gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı