iPhone 13 almak mantıklı mı?

Deneyin kardeiim ben yillardir hep Android'in amiral gemilerini kullandım deneyimledim.

Şu an S10 kullanıyorum.

Ekranlarının kalitesi dışında bir esprisi yok.

Muhtemelen yaşınız küçük.
Senin bile bilmediğin şeyleri ''anlayacaksın'' gibi lanse etmek yerine gidip ikisini de deneyebilirsin. 15 de hediye edebilirsin ayrıca. Apple telefonların optimizasyon ve senkronizasyon dışında pek bir olayı yok. Bu senkronizasyon olayları da zaten basit cloud platformlar ile yapılabilir şeyler. Android çok daha özelleştirilebilir bir OS. Boş yere bu kadar para bayılmaya gerek yok.

Deneyin kardeiim ben yillardir hep Android'in amiral gemilerini kullandım deneyimledim.

Şu an S10 kullanıyorum.

Ekranlarının kalitesi dışında bir esprisi yok.

Muhtemelen yaşınız küçük.
Profilime bakabilirsin, sen beğenmezsen iPhone 15 'i ben hediye edeceğim dedin, ben de beğenmedim et dedim, şimdi kıvırıyorsun. Apple a o kadar para verilmez şu zamanda, fiyat performansı karşılamıyor çünkü, bir tane kendine alırken iki tane de vergisini veriyorsun. Ayrıca arayüzünü beğenmiyorum, bu tamamen kişisel bir durum bunun üzerinden Android ekosistemini çöpleyemezsin.

Profilime bakabilirsin, sen beğenmezsen iPhone 15'i ben hediye edeceğim dedin, ben de beğenmedim et dedim, şimdi kıvırıyorsun. Apple'a o kadar para verilmez şu zamanda, fiyat performansı karşılamıyor çünkü, bir tane kendine alırken iki tane de vergisini veriyorsun. Ayrıca arayüzünü beğenmiyorum, bu tamamen kişisel bir durum bunun üzerinden Android ekosistemini çöpleyemezsin.

Aynen tüm dünya yanlış. Tüm futbolcular ünleler tüm kalite sevenler daha dandik telefon kullanıyor.

Dünya sizin kafanızdan ibarel değil kötü tefon olsan zaten tercih edilmez.
Biraz büyüyün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen tüm dünya yanlış. Tüm futbolcular ünleler tüm kalite sevenler daha dandik telefon kullanıyor.

Dünya sizin kafanızdan ibarel değil kötü tefon olsan zaten tercih edilmez.
Biraz büyüyün.

Şu lafın üstüne seninle tartışacak hiçbir şey yok, kalite kıstası olarak futbolcuları örnek gösteren ve sözünde durmayan adamı ben kaale almam, iyi forumlar :)

Edit: Bu arada imla kurallarına dikkat etmeni öneririm.

Tüm futbolcular ünleler tüm kalite sevenler daha dandik telefon kullanıyor.
Allah kimseyi teknoloji forumunda ilkokul mezunu futbolculari kaynak gosterecek kadar çaresiz bırakmasın.

Allah kimseyi teknoloji forumunda ilkokul mezunu futbolculari kaynak gosterecek kadar çaresiz bırakmasın.

Android'lerin çoğu çöp kamera ölüyor.
Apple kameraları hep tertemiz kalıyor. Sebebi safir cam kullanması. Samsugun lensleri zamanla çiziliyor aşınıyor ne kadar temiz kullansanda öyle.

Mi9 bile safir kullanıyor. Samsung hala yapmadı. Sizin gibilere bir tekme vurmaktadan bize borç. Bilmeden yorum yapıyorsunuz. Malzeme kalitesini vs.

Samsugun tek ekranı iyi gerisi çöp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ulan çocuk. Senin yaşının sayısinı 2 katı telefon kullandım.
Bana ne? Daha cok telefon kullanmis olman seni bilge yapmaz.
Neden genelleme yapiyorsun? Konu sahibi direkt olarak model karsilastirmasi yapmamizi istemis. S23 birak iPhone 13'u, iPhone 14'ten daha iyi kameraya sahip. Hatta o ove ove bitiremedigin iPhone 13'un kamerasi Samsung S22'ye bile cogu senaryoda eziliyor.
Apple kameraları hep tertemiz kalıyor. Sebebi safir cam kullanması.
Safir cam ile temizlik ne alaka? Safir cam olunca kirlenmiyor mu? Ayrica Apple'in kullanmis oldugu safir cam dandik, cunku saf safir kullanmiyor. Icerigine yuzdesel farkli elementler dahil ettikleri icin normal Gorilla Glass'lar gibi Mohs 6'da cizilmeye basliyor. Saf safir ise Mohs 8 veya 9'da cizilir.

Okuman icin konuyu birakiyorum.

Bir seyleri arguman olarak sunuyorsan once o argumanin dogrulugunu arastir, ondan sonra arguman olarak sun. Her kagitustu yazilan bilgiye gozun kapali inanma.
Samsugun lensleri zamanla çiziliyor aşınıyor.
Bunun aciklamasini yukariya yaptim.
Ne kadar temiz kullansan da öyle.
iPhone sikayetlerini incelersen sifir alinan urunde dahi kamerada toz lekesi sikayetleri mevcut. Yani bu her telefon kamerasinin basina gelebilecek bir durum.
Mi9 bile safir kullanıyor.
Safir kullaniyor diye iyi telefon mu oluyor? Olmuyor. Malzeme kalitesi bir telefonu olmazsa olmaz yapan etken degildir.
Samsung hala yapmadı.
Ovdugun markanin 15 Pro ve 15 Pro Max modellerini gorduk. Hafifce buktugunde paramparca olan kasasi ve 20 dolar degerinde 18 gram Titanyum kaplama cerceve kullanmasi gibi fiyaskolarini gormezden gelirsin cunku sen bir fanboysun.
Sizin gibilere bir tekme vurmaktadan bize borç. Bilmeden yorum yapıyorsunuz.
Bence biz asil sizin gibilere gerekli tekmeyi boyle vurmadigimiz icin bu kadar diliniz bilginiz olmayan konularda uzuyor.
Samsung'un tek ekranı iyi gerisi çöp.
Cop dedigin marka, ovdugun markanin ekranlarini uretiyor.
Kotu telefon olsa kimse almaz.
Bir telefonun kalitesini insanlarin o urune olan yogun talebi mi belirler sana gore? Iyi, o zaman Xiaomi Redmi Note serisi de cok kaliteli seri, cunku herkes aliyor 😉

Yasin 32 midir 15 midir 50 midir fark etmez, bu forum yas kiyaslamasi yapabilecegin veya yasinla hava atabilecegin veya yasin buyuk diye her mesajina saygi gosterilecegini dusundugun bir platform degil. Fanboy isen linclenirsin ve saygi gormezsin, yanlis bilgi verirsen linclenirsin ve saygi gormezsin. 32 yasina gelmissin sana bunlari biz mi ogretecegiz?

Apple kameraları hep tertemiz kalıyor. Sebebi safir cam kullanması. Samsugun lensleri zamanla çiziliyor aşınıyor ne kadar temiz kullansanda öyle.

Mi9 bile safir kullanıyor. Samsung hala yapmadı. Sizin gibilere bir tekme vurmaktadan bize borç. Bilmeden yorum yapıyorsunuz. Malzeme kalitesini vs.

Samsugun tek ekranı iyi gerisi çöp.
Bizim 15 noldu usta sen onu söyle.

Geri
Yukarı