iPhone 13 almak mantıklı mı?

Android'lerin çoğu çöp kamera ölüyor.
Apple kameraları hep tertemiz kalıyor. Sebebi safir cam kullanması. Samsugun lensleri zamanla çiziliyor aşınıyor ne kadar temiz kullansanda öyle.

Mi9 bile safir kullanıyor. Samsung hala yapmadı. Sizin gibilere bir tekme vurmaktadan bize borç. Bilmeden yorum yapıyorsunuz. Malzeme kalitesini vs.

Samsugun tek ekranı iyi gerisi çöp.

Puahahaha.
Adam alenen Apple işlemcisini tokatlayan Snapdragon gen 2 for Samsung'a çöp dedi. Fıkra bu kadar ahahaha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar olay Samsung iPhone kavgasına dönmüş :)) Bazı arkadaşlar en az 14 al demiş bazıları Samsung S23. Amacım gösteriş falan değil sadece iPhone almak istemiştim nedeni de Samsungların sonradan optimizasyon sorunu yaşaması. iPhone kullanan herkes çok övüyor. Samsung S23 bu kadar övdüğünüz kadar iyi mi gerçekten? İkisini de kullanan ya da direkt bu modelleri kullanan arkadaşlar siz ne diyorsunuz buna.

Arkadaşlar olay Samsung iPhone kavgasına dönmüş :)) Bazı arkadaşlar en az 14 al demiş bazıları Samsung S23. Amacım gösteriş falan değil sadece iPhone almak istemiştim nedeni de Samsungların sonradan optimizasyon sorunu yaşaması. iPhone kullanan herkes çok övüyor. Samsung S23 bu kadar övdüğünüz kadar iyi mi gerçekten? İkisini de kullanan ya da direkt bu modelleri kullanan arkadaşlar siz ne diyorsunuz buna.
Iphone 13 ile s23 arasında çok kaldım. S23 aldım. Yakınımda iphone 13 var. Birlikte tatile gittiğimiz zaman telefoto ve gece portrelerini özellikte s23 ile çektik şahaneler. Kamera olarak s23 bariz üstün. Batarya olarak benim cihaz 1,5 güne kadar çıkabiliyor lakin iphone 13 o kadar iyi değil. Ekran olarak ikiside oled lakin benim cihaz 120 hz çok daha akışkan. İkisini yan yana koyduğumuzda iphone 13 kasıyor gibi geliyor hz farkından dolayı keza islemci olarak da s23 önde. Apple ekosisteminde değilsen iphone 13 almanın hiç bir mantığı yok.

Geri
Yukarı