iPhone 13 veya 12 Pro almak mı yoksa iPhone 11 Pro alıp ekosistem kurmak mı?

Ekosistem kurmak tabii.
Apple'ın olayı ekosistem bir taraftan.

Apple Watch'u ne kadar aktif kullanacaksınız? Her gün şarja takma derdi de var. Sizin için çok olmazsa olmaz bir şey değilse bence saate aktaracağınız bütçeyi telefona aktarın. AirPods için aynı şeyi söyleyemem, çünkü iPhone deneyimini bir üst seviyeye taşıyan bir aksesuar. Diğer kulaklıklar IPhone'la bu kadar uyum içinde çalışmıyor.

Apple Watch'la fazla işim olmaz gibi duruyor ekosistem tamamlansın diye yazmıştım açıkçası Apple Watch'ı çıkartıp iPhone 12 AirPods kombinasyonu yapsam daha güzel olur gibi duruyor.

Ben bütçem yetiyorsa 13 alırdım.

13 tarafına gelirsek ben 13 almak yerine 12 Pro almayı daha mantıklı buluyorum fazla farkları yok gibi geliyor bana. Ayrıca kamerası fazla büyük duruyor bana göre aralarında ne kadar fark var pek bilmiyorum.

Bir de merak ettiğim Lidar ne kadar fark ediyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple Watch'la fazla işim olmaz gibi duruyor ekosistem tamamlansın diye yazmıştım açıkçası Apple Watch'ı çıkartıp iPhone 12 AirPods kombinasyonu yapsam daha güzel olur gibi duruyor.

13 tarafına gelirsek ben 13 almak yerine 12 Pro almayı daha mantıklı buluyorum fazla farkları yok gibi geliyor bana. Ayrıca kamerası fazla büyük duruyor bana göre aralarında ne kadar fark var pek bilmiyorum.

İşlemcisi kat ve kat daha iyi. Ortada o devasa çentik yok. Kamerası daha iyi. 13'den vazgeçme bana kalırsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı