iPhone 13 ekranı yamuk duruyor

Mustafa Buğra

Zeptopat
Daha fazla  
Yaklaşık 11 gün önce iPhone 13 aldım. Birkaç gün önce ekrandaki LED'in sola doğru kayık olduğunu fark ettim. Baktığım zaman sağda kalan siyahlık sola göre daha kalın gibi geliyor. Böyle bir şey yaşayan var mı ya da böyle bir şey mümkün olabilir mi? Umarım görenler yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir telefonla fotoğrafını çekebilir misiniz?
Hayır, normal şartlarda böyle olmaması gerek. Telefonun sıfır olduğuna emin misiniz?

İyi günler taktırdığınız cam filmi yamuk taktıkları için böyle düşünüyor olabilirsiniz. Eğer önerim yanlış ise lütfen görsel paylaşın.

Hayır, normal şartlarda böyle olmaması gerek. Telefonun sıfır olduğuna emin misiniz?
Telefonu sıfır aldım. Ekran kapalı konumdayken ledi kolaylıkla görülebiliyor. Orada baktığın zaman sol tarafta neredeyse hiç boşluk yok ama sağda biraz daha mesafe var. Instagramda gezerken fark ettim diyebilirim bunu da

İyi günler taktırdığınız cam filmi yamuk taktıkları için böyle düşünüyor olabilirsiniz. Eğer önerim yanlış ise lütfen görsel paylaşın.
Kırılmaz cam ekranın sol kısmında tam olarak kasaya kadar kaplamıyor çok küçük bir boşluk var ama yamukluk söz konusu değil.

Görsel paylaşmanız yardımcı olmak açısından daha iyi bir karar olur. Lütfen görsel paylaşınız.

Görsel paylaşmanız yardımcı olmak açısından daha iyi bir karar olur. Lütfen görsel paylaşınız.
Burada dikkat ederseniz sağ alt tarafa doğru siyah çizgi sol tarafa nazaran daha kalın. Ekran kapalı haldeyken ledleri incelediğimde sağ da biraz daha fazla mesafe var gibi telefonun kasası ile arasında

Dosya Ekleri

• IMG_0147.jpeg
    IMG_0147.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_0146.jpeg
    IMG_0146.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_0147.jpeg
    IMG_0147.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_0146.jpeg
    IMG_0146.jpeg