iPhone 13 kasıyor gibi hissediyorum

ugurealq

Centipat
Yer
Baku
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11
i7-12700 ( 20 CPUs ) * 2.1 GHz
NVIDIA GeForce RTX 3050 - 8 GB
CORSAIR RGB PRO 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3200MHz
250 GB SSD
1 TB harddisk
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. 1 ay falan önce iPhone 13 satın aldım, kullanılmış değil sıfır aldım. Ara sıra kasıyormuş gibi hissediyorum, ya da ben yapmadiğim halde bir şeyler olduğunu fark ediyorum, mesela 1-2 kez kamera uygulamasina girdiğim zaman otomatik fotoğraf çekti veya Instagram'da falan dolaşırken istem dışı bir şey olduğunu fark ettim, ayrıca klavye de kasıyormuş gibi hissediyorum bazen, aranızda böyle bir şey yaşamış olan varsa yardimcı olabilir mi? ( umarım iOS 16 ile ilgili bir sorundur )

Öncelikle herkese merhaba. 1 ay falan önce iPhone 13 satın aldım, kullanılmış değil sıfır aldım. Ara sıra kasıyormuş gibi hissediyorum, ya da ben yapmadiğim halde bir şeyler olduğunu fark ediyorum, mesela 1-2 kez kamera uygulamasina girdiğim zaman otomatik fotoğraf çekti veya Instagram'da falan dolaşırken istem dışı bir şey olduğunu fark ettim, ayrıca klavye de kasıyormuş gibi hissediyorum bazen, aranızda böyle bir şey yaşamış olan varsa yardimcı olabilir mi? ( umarım iOS 16 ile ilgili bir sorundur )
Hocam ben iPad Air 5 kullanıyorum iPad OS 16 yüklü ve tarayıcıda bazen dediğiniz gibi klavye kasıyor.

Tarif ettiğine göre sanki ghost touch sorunu gibi anladım. İstem dışı dokunmalar gerçekleştiriyorsa sorun olabilir. Belki servise gösterebilirsin onlar gerekli testleri yapıyorlar. Sorun varsa çıkar ortaya.

Tarif ettiğine göre sanki ghost touch sorunu gibi anladım. İstem dışı dokunmalar gerçekleştiriyorsa sorun olabilir. Belki servise gösterebilirsin onlar gerekli testleri yapıyorlar. Sorun varsa çıkar ortaya.
teşekkür ederim hocam

Hocam kasıyor dediğim tarayicida bir şey yazarken klavyeden değişik sesler çıkıyor ses bir anda artıyor azalıyor falan.
o ses sorunu bende de oluyor genel olarak yazilımsal sorunlar sanırsam

Cihazı DFU mod ile yedek alarak sıfırlayın, eğer önemli bir veriniz yok ise yedek almadan da sıfırlayabilirsiniz. Fark etmez.

Geri
Yukarı