iPhone 13 pili hızlı mı bitiyor?

Şu an kaç saat alıyorsunuz ekran açıklık süresi olarak? Mümkünse ekran fotoğrafı atabilir misiniz?

Ben atayım kral biraz geç oldu ama. Tam 24 saatlik kullanımda gördüğün ekran süresinde 89'dan 33e düştü saatte %16.5 gidiyor , yani 6 saat ekran süresi veriyor. Herkes kullandıkça daha iyi olur demişti ama daha da kötüleşti bilseydim böyle ekran süresi alacağımı almazdım iPhone 13ü hayatta. Neyse artık son pişmanlık fayda etmiyor. Sende iPhone 13 kullanıyorsan böyle atarsan sevinirim karşılaştırma yapayım.

Dosya Ekleri

• ipp.jpg
    ipp.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 223
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce iPhone 13 aldım ama hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. iPhone 6 Plus'tan geçmiştim benim için kamerası ve tasarımı dışında çok fark yok gibi neyse soruma geleyim, pili video çekerken 10 dakikada %4 - Instagram'da 4.2 dakikada, Twitch'de 4 dakikada, YouTube'da 5 dakikada, Clash royalde 3.5 dakikada, Chrome'de 5 dakikada, Safari'de 6.8 dakikada %1 azalıyor. YouTube'deki batarya testlerine oranla yarı ayrıya daha az gidiyor. 10 dk Instagram'ya bakarken ısınmaya başlıyor bunu da belirteyim. Sizde ne kadar sürüyor şarjın %1 azalması ya da 1saat bakınca ne kadar azalıyor, benimki normal mi cevaplarsanız sevinirim. (20W Apple adaptör kullanıyorum)
Bende de aynı oppo reno 5 lite. 5-6 dakikada %1 azalması normal kanki. Standardı o zaten.

Bende de aynı oppo reno 5 lite. 5-6 dakikada %1 azalması normal kanki. Standardı o zaten.
Keşke 5,6 dkda %1 azalsa şuan 3.6dkda %1 gidiyor dahada hızlı gider diye ios 16 yüklemiyorum... Allahtan telefonu 23kya satılırken indirimle 18kya aldımda şimdi 28k , 1-2 aya 24kdan satıp 5klık android telefon alırım

Ben atayım kral biraz geç oldu ama. Tam 24 saatlik kullanımda gördüğün ekran süresinde 89'dan 33e düştü saatte %16.5 gidiyor, yani 6 saat ekran süresi veriyor. Herkes kullandıkça daha iyi olur demişti ama daha da kötüleşti bilseydim böyle ekran süresi alacağımı almazdım iPhone 13ü hayatta. Neyse artık son pişmanlık fayda etmiyor. Sende iPhone 13 kullanıyorsan böyle atarsan sevinirim karşılaştırma yapayım.

13 Pro Max kullanıyorum geçenlerde 3 gün şarja takmadım günde yaklaşık 3-4 saat telefonla oynuyorum ve parlaklık Full. Pilden memnun olmamanız garip acaba siz mi çok şey bekliyorsunuz ya da cihazınızda bir sıkıntı mı var?

13 Pro Max kullanıyorum geçenlerde 3 gün şarja takmadım günde yaklaşık 3-4 saat telefonla oynuyorum ve parlaklık Full. Pilden memnun olmamanız garip acaba siz mi çok şey bekliyorsunuz ya da cihazınızda bir sıkıntı mı var?

Benim beklediğim herkesinki gibi olması bak sizinki nasılda miss gibi 3 gün şarja takmadım diyorsunuz tabii promax olması da etkiliyor ama bu kadar da fark olmasın değil mi, saatte %16, 5 şarjı gidiyor normal değil bence yukarıdaki SSE bakarsanız hak verirsiniz. YouTube test videolarında adamlar %100 parlaklıkta oyun falan oynamalarına rağmen 8-9 saat gidiyor bak %100 parlaklık ve oyun diyorum, kamera testleride yapıyorlar. Benim aynı cihazla böyle zorlamadığım halde 6 saat ekran süresi almak zoruma gidiyor. Facebook gruplarına girdim adamlar diyor iPhone 11'im var 8 saat süre alıyorum... Keşke iPhone 13 kullanan birisi şarjı doldurduktan 24 saat kullanımdan sonra SS atsa bu başlığı açma amacımda oydu ama atan olmadı.

İki haftalık İphone 13

Dosya Ekleri

• IMG-2731.PNG
    IMG-2731.PNG
    105,8 KB · Görüntüleme: 199
  • IMG-2730.PNG
    IMG-2730.PNG
    104,6 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG-2729.PNG
    IMG-2729.PNG
    104,8 KB · Görüntüleme: 193
İki haftalık iPhone 13.

Çok sağ olun hocam bak sizinki 9.30 saat ekran süresi alıyor normal olan da budur. Rica etsem benim attığım gibi atabilir misiniz mesela %100 yapın %100 yaptıktan tam 24 saat sonra pil 24 saat kısmını benim ssdeki gibi atarsanız Steam'de 25TL'lik skin ya da oyun atarım. O kısmı görmeye cidden ihtiyacım var.(aktiviteyi göster kısmına da basarsanız iyi olur)

Son düzenleme:
iOS 16’ya Geçmeden önce 9 Saat civarı ekran süresi alıyordum fazla kurcalamazsam 2 gün idare ediyordu. iOS 16 ile 6-7 saat civarına düştü. Günü zor çıkartıyor. Sizin cihazda bir problem olabilir 3 saat civarları çok az.
5E7C72A0-0D2C-4FC9-8265-B76F7C0E515D.png

Geri
Yukarı