iPhone 13 Pro 120Hz FPS düşmeleri

• Konuyu başlatan 108D
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

108D

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende iPhone 13 Pro var, kasma sorunu falan yokta telefonda FPS düşüşleri oluyor. Arkadaşım kendine yeni iPhone 13 Pro aldı. Şimdi telefonları karşılaştırıyorum onunki daha iyi. Menüler arası geçişlerde gram bile takılmaya benzer bir şey olmuyor.. Acaba garantiye mi götürsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de 13 Pro Max var, oyun oynarken ısındığı zaman FPS düşebiliyor fakat ana ekranda düşmesi normal değil. Servise gönder bence.

iPhone 13 Pro'da değişken oranlı yenileme var. Ekranı kullanmadığınızda pili az harcamak için ekran yenileme oranını 10 Hz'a kadar düşürebiliyor.

İyi ama biz bunu ayarlayamıyor muyuz pildeyken Hz ayarını yapmak için. örnek olarak benim laptopumda pildeyken ekran yenileme 30Hz düşüyor ama ayarlardan pildeyken Hz yenileme oranını 30Hz düşürme ayarını işaretliyorum ve yenileme oranı pildeyken 30Hz düşmüyor sistem Windows 7 oldğu için ekran kartı ayarlarından yapıyorum ama biz bunu IOS'tan yapma şansımız var mı ya da 3.parti bir yazılım ile.

İyi ama biz bunu ayarlayamıyor muyuz pildeyken Hz ayarını yapmak için. örnek olarak benim laptopumda pildeyken ekran yenileme 30Hz düşüyor ama ayarlardan pildeyken Hz yenileme oranını 30Hz düşürme ayarını işaretliyorum ve yenileme oranı pildeyken 30Hz düşmüyor sistem Windows 7 oldğu için ekran kartı ayarlarından yapıyorum ama biz bunu IOS'tan yapma şansımız var mı ya da 3.parti bir yazılım ile.

Maalesef kendimiz ayarlayamıyoruz. Ama arkadaşın dediği şey telefonu kullanırken olmaz, konu sahibinin telefonunda bir sıkıntı var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı