IPhone 13 Pro Deji alınır mı?

• Konuyu başlatan FaLSe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 726

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, kullandığım tüm iPhone modellerinde ikinci batarya tercihim hep Deji oldu fakat 13 Pro telefonumun pilini orijinal ile değiştireyim diyorum. Pil sağlığım 90 bu arada, fakat çok çabuk bitiyor şarjım. Deji marka 734 TL. Apple serviste değişimi ise tahmini 2836 TL yazıyor. Sizce değer mi batarya için 2K vermeye? Değiştiren varsa orijinal ile, ilk gün ki gibi performans alınıyor mu? Teşekkürler.

Merhaba, kullandığım tüm iPhone modellerinde ikinci batarya tercihim hep Deji oldu fakat 13 Pro telefonumun pilini orijinal ile değiştireyim diyorum. Pil sağlığım 90 bu arada, fakat çok çabuk bitiyor şarjım. Deji marka 734 TL. Apple serviste değişimi ise tahmini 2836 TL yazıyor. Sizce değer mi batarya için 2K vermeye? Değiştiren varsa orijinal ile, ilk gün ki gibi performans alınıyor mu? Teşekkürler.

Fpp Pro alırsan daha iyi olur sıvı bandıda cıkıyor kendim Deji kullanıyorum performansı gayet yeterli ama sıvı koruma bandı yok içinde.

Pil sağlığı %90 olan iPhone 13 Pro’nun şarjının çok çabuk biteceğini sanmıyorum. Yazılımsal bir sorun olma ihtimaliyle, cihazı DFU Mod ile sıfırlayın.

13 Pro gibi bir telefona ben orijinal batarya alırdım ayrıca pil sağlığınız kötü durumda değil değiştirmeye gerek yok.

%90 sagligi olan batarya cabuk bitiyorsa %100'un cok daha iyi dayanacagini nereden cikardiniz? Kullanim seklinizden dolayi olabilir mi?

Orijinal batarya performansını hiçbir şey vermiyor. %90 iyi bir değer acaba şarj döngünüz mü çok yüksek?

Pil sağlığı %90 olan iPhone 13 Pro'nun şarjının çok çabuk biteceğini sanmıyorum. Yazılımsal bir sorun olma ihtimaliyle, cihazı DFU Mod ile sıfırlayın.

Arkadaşlar telefonda oyun oynayan biri değilim. Sosyal medya dışında çok fazla uygulamada yok. Pil %90, gece şarja bırakıp sabah alıyorum. İyileştirilmiş şarj açık. Pil döngüm ise 437. Fakat örneğin şu an bile şarjım %40'larda telefonu çok fazla elime almamama rağmen. Bir anormallik var gibime geliyor.

Arkadaşlar telefonda oyun oynayan biri değilim. Sosyal medya dışında çok fazla uygulamada yok. Pil %90, gece şarja bırakıp sabah alıyorum. İyileştirilmiş şarj açık. Pil döngüm ise 437. Fakat örneğin şu an bile şarjım %40'larda telefonu çok fazla elime almamama rağmen. Bir anormallik var gibime geliyor.
Yazılımsal olma ihtimali var. Cihazı DFU Mod ile sıfırlamalısın.

Yazılımsal olma ihtimali var. Cihazı DFU Mod ile sıfırlamalısın.

Hocam DFU mod ile sıfırladıktan sonra cihazdaki her şey siliniyor mu? Sıfırlamadan telefondan iCloud yedekleme yaptıktan sonra, sıfırladıktan sonra iCloud adresimi girince her şey eski yerine geliyor mu?

Hocam DFU mod ile sıfırladıktan sonra cihazdaki her şey siliniyor mu? Sıfırlamadan telefondan iCloud yedekleme yaptıktan sonra, sıfırladıktan sonra iCloud adresimi girince her şey eski yerine geliyor mu?
Evet, her şey silinir. iCloud yedeklemelerin var ise gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı