iPhone 13 Pro için kamera koruyucu gerekli mi?

Zenvoy

Hectopat
Daha fazla  
Bir hafta önce iPhone 13 Pro aldım ve telefondan çok memnunum. Kılıf ve ekran koruyucu kullanıyorum fakat kamera konusu aklıma takıldı. Kameranın çizileceğini pek sanmıyorum ama çizilme ihtimali de vardır mutlaka. Ekonomiden dolayı bu fiyatlara telefon alınca gözümüz gibi bakmaya çalışıyoruz. Sizce kamera koruyucu kullanmalı mıyım?

Bir hafta önce iPhone 13 Pro aldım ve telefondan çok memnunum. Kılıf ve ekran koruyucu kullanıyorum fakat kamera konusu aklıma takıldı. Kameranın çizileceğini pek sanmıyorum ama çizilme ihtimali de vardır mutlaka. Ekonomiden dolayı bu fiyatlara telefon alınca gözümüz gibi bakmaya çalışıyoruz. Sizce kamera koruyucu kullanmalı mıyım?
Gerek yok bence

O telefonun kamerası çok kolay kırılıyor. Kamera koruyucu kalite düşürür o yüzden kamera için çıkıntısı olan kılıf kullan. Ben öyle yapıyorum.
Halihazırda kamera için çıkıntısı olan kılıf kullanıyorum. Ayrıca kameralar, flaş ve mikrofon hariç kalan yerleri kapatıyor.

Çizilme olarak değil de iPhone 12 kullanıyorum çerçevesi acayip soyuldu horda kullanmıyorum telefonu bence bir kamera koruyucu takın derim ben alacağım.

Kamerayı kapatan koruyucular yerine kamera bölgesinde hafif çıkıntı olan kılıf kullanabilirsin veya benim için görüntü sorun değil diyorsan tank iphone 13 kılıf diye arat onu alabilirsin.

Kamera kenarları hemen zarar görüyor, benimki zarar görmeye başlayınca hemen lens korumalı kılıflardan aldım. Sürekli fotoğraf çekmiyorsanız öneririm. Ama fotoğraf çekerken mutlaka o kılıfı çıkartmanız gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı