iPhone 13 Pro Max 16.4 güncellemesinden sonra ısınıyor

Berkzeren

Yoctopat
Daha fazla  
13 Pro Max kullanıyorum. 15.4 sürümünden 16.4 sürümüne geçiş yaptım. Ancak geçtikten sonra telefonda hiçbir şey çalışmasa bile telefon çok ısınıyor, geçiş yaparken hafif kasmalar oluyor. Yeni güncellendi diye böyle bir şey olabilir mi?
Ek olarak; artık video izlerken kontrol menüsü yok ve kilit ekranı şifre girerken kayıyor bilgisi olan yazarsa sevinirim.

13 Pro Max kullanıyorum. 15.4 sürümünden 16.4 sürümüne geçiş yaptım. Ancak geçtikten sonra telefonda hiçbir şey çalışmasa bile telefon çok ısınıyor, geçiş yaparken hafif kasmalar oluyor. Yeni güncellendi diye böyle bir şey olabilir mi?
Ek olarak; artık video izlerken kontrol menüsü yok ve kilit ekranı şifre girerken kayıyor bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Yedek alıp iTunes üzerinden temiz bir restore yapmanı tavsiye ederim.

Güncellemeden sonra ilk birkaç saat arkada işlemler yapıldığı için ısınması hatta hafif kasması normal. Iphone 11'de ilk 30 dk ısındı sonra hiçbir şey olmadı.

Isınma değil de 16.4'te bende de bildirimleri kaydırırken kasıyor gibi oluyor. Sanki bildirimler 60 hz hareket ediyor. Başka bir kasma vs olmuyor ama. 16.4'ten olabilir bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı