iPhone 13 Pro Max ekranda kırmızı leke

rmelihr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 15gün önce iPhone 13 Pro Max aldım ve bir şey dikkatimi çekti. Uygulamadan çıkarken sağ üst kısımda kırmızı bir leke oluşuyor ve gittim bir şekilde zor oldu ama uğraştım telefonu değiştirdim garantiden ve aynı sorun bu telefonda da var. Sıfırdan kurdum aktarımda yapmadım yine aynı problem, şöyle bir durum var sorunu ekran videosu alırken görebiliyorum.

Dosya Ekleri

• 4A23176E-ADC1-4228-9734-6F31EED2DD4D.jpeg
    4A23176E-ADC1-4228-9734-6F31EED2DD4D.jpeg
    29,4 KB · Görüntüleme: 144
Kırmızı yuvarlak olan simge ekran kaydının simgesidir. Ben anormallik göremedim telefonda.

Sol taraftaki kırmızılıktan bahsediyor diye düşündüm. Video bitirme simgesi için değişmemiştir herhalde telefonu :D
Umarım ondan bahsetmemiştir. Ekran kaydının alındığını bildiren kırmızı içi beyaz iki yuvarlak olanı bilmeyen varsa beni yanlış anlamasın hiç kimse ama iPhone kullanmasın o kişi. 3310'dan devam etsin, iPhone alarak parasına yazık olur.

O görselde sol üst tarafta saniyelik oluşuyor gidiyor flash gibi uygulamadan çıkarken oluyor nadirde olsa

Dosya Ekleri

• C7BE2A84-4862-4FB4-B3FC-E7474BC78CFD.jpeg
    C7BE2A84-4862-4FB4-B3FC-E7474BC78CFD.jpeg
    153,5 KB · Görüntüleme: 102
O görselde sol üst tarafta saniyelik oluşuyor gidiyor flash gibi uygulamadan çıkarken oluyor nadirde olsa
iOS update yaptınız mı? Duvar kağıdını değiştirin bir de öyle bakın derim. Ben hala bir anormallik göremiyorum telefonda. Kırpmadan atarsanız daha iyi olur.

iOS Update yaptınız mı? Duvar kağıdını değiştirin bir de öyle bakın derim. Ben hala bir anormallik göremiyorum telefonda. Kırpmadan atarsanız daha iyi olur.

Telefonu sıfırladım, Mac ox üzerinden tekrar güncelledim sıfırladım hard format ekran resmi vs her şeyi denedim uygulamadan çıkarken sol yukarı yarım kırmızı yuvarlak flash gibi çakıyor. Görseli ilettim anlaşılır şekilde videodan ekran görüntüsü aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı