iPhone 13 Pro Starbucks'ta bağlantı düşmesi

kerem2018

Kilopat
Merhaba. iPhone 13 Pro kullanıyorum. Starbucks Wi-Fi'a bağlantıktan yaklaşık 15-20 dk sonra bağlantı düşüyor ve tekrar LTE'ye dönüyor. Neden olabilir? Başına gelen var mı? Acaba başka bir ayarı mı var?

iPhone 11 Pro kullanırken böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Ayrıca Mac'te böyle bir sorun da olmuyor.

Şimdiden teşekkürler.

Hayır. Evde hiçbir sorun yok. Sadece Starbucks'da 15-20 dk sonra LTE'ye geçiyor. Mac'te de bir sorun olmuyor. Sadece telefonda.

Şube internetiyle alakalı bir sorun vardır. Çok cihaz bağlandığında modemler kafayı yiyor. Bize de akraba falan geldiği zaman ben de bağlanamıyorum. Telefonum Apple değil fakat modem çalışma mantığı aynı sonuçta.

Şube internetiyle alakalı bir sorun vardır. Çok cihaz bağlandığında modemler kafayı yiyor. Bize de akraba falan geldiği zaman ben de bağlanamıyorum. Telefonum Apple değil fakat modem çalışma mantığı aynı sonuçta.
Peki niçin sadece iphone da oluyor ? Mac te bir sorun yok, samsung note 10 da sorun yok, bazen hp yi götürüyorum, onda da sorun yok

Peki niçin sadece iphone da oluyor ? Mac te bir sorun yok, samsung note 10 da sorun yok, bazen hp yi götürüyorum, onda da sorun yok
Hocam bunun bir yanıtı olduğundan şüpheliyim. Çünkü benim Switch bağlanıyor, laptop bağlanıyor, tablet, tv hepsi bağlanıyor bir tek telefonum bağlanmıyor.

Geri
Yukarı