iPhone 13 Pro teslim edilmiyor

alpha11

Femtopat
Daha fazla  
1 Kasımda iPhone 13 Pro sipariş ettim. Aradan yaklaşık 3.5 hafta geçmesine rağmen işleniyor durumunda. 30 Kasım ile 7 Aralık arası teslimat olacak yazıyordu satış yapılırken. Varsa bir bilgisi olan arkadaş yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tedarik sıkıntısı var. Bu yüzden diğer sitelerde Apple resmi sitesinden çok daha pahalı fiyatlara satılıyor.

Onu biliyorum 30 Kasım ile 7 Aralık arası teslimat verdiler ama siparişte herhangi gibi bir ilerleme yok.

Aldığınız yer ile direk iletişime geçin bence. En doğru bilgiyi onlardan alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Apple Store'dan aldım, arıyorum ama kimseye ulaşamıyorum.

30 Kasım ile 7 Aralık arasına tarih verdiyseler beklemeye devam edin. 7 Aralıktan sonra hala gönderilmediyse bir sorun var demektir. Şuan herhangi bir ilerleme olmaması doğal. Zaten stok geldikten sonra cihazın size ulaşması 1-2 günü geçmez. Burada sorun stok sıkıntısı. Sipariş sırasına göre stoklara girdikten sonra sırayla gönderiliyor ürünler.

Onu biliyorum 30 kasım ile 7 aralık arası teslimat verdiler ama siparişte herhangi gibi bi ilerleme yok

Apple storedan aldım ama arıyorum ama kimseye ulaşamıyorum
Apple Store'dan almışsanız tedarik sıkıntısı olabilir. Son dönemlerde Apple Store'dan alınan alışverişlerde sorun yaşayan insan sayısı çok fazla bunu belirtmek isterim. Yinede, sorun tedarik kaynaklı gözüküyor. Biraz daha beklemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı