iPhone 13 telefon kaybolduysa ne yapılabilir?

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Telefonu kaybettim. iPhone 13 idi. Telefonun sarjı yoktu. Telefonumu Bul'da cihza konumu bulunamadı yazıyor. Sadece acıldıgında mesaj göndermesi ve kilitlenmesi icin bir şeyler yaptım yine de telefonu acan ksisi telefonu sıfırlayabilir mi bir de bulma sansım var mı? Simdiden teşekkürler.

Merhaba. Telefonu kaybettim. iPhone 13 idi. Telefonun sarjı yoktu. Telefonumu Bul'da cihza konumu bulunamadı yazıyor. Sadece acıldıgında mesaj göndermesi ve kilitlenmesi icin bir şeyler yaptım yine de telefonu acan ksisi telefonu sıfırlayabilir mi bir de bulma sansım var mı? Simdiden teşekkürler.
Bul için belirli bir miktar şarj ayırıyor diye biliyorum, konumunu bulması lazım tekrar dene.

"iPhone'mu bul" arama yapın veya karakola gidin!
Karakol emin ol hiçbir şey yapmayacak! Cüzdanım kayboldu bir sürü eşyam vardı hiçbir şey yapılmadı! İnsanlar çalınan eşyaları veya kaybolan eşyaların için kamera kaydı bulmasına rağmen, suçlunun yakalanmasına rağmen kaybettiklerini ger alamıyorlar, bu yüzden bundan medet umulmamalı. Ha iyi insanlar takibi de varlar kaybettiğin bölgedeki karakola veya belediyeye ulaşıp kayıp eşya bırakılmış mı sorabilirsin.

"iPhone'mu bul" arama yapın veya karakola gidin!

Bul için belirli bir miktar şarj ayırıyor diye biliyorum, konumunu bulması lazım tekrar dene.

Gözükmüyor sorunda o kapalı oldugu icin cok saçma.

resim_2024-04-15_210138808.png

Yeni konular

Geri
Yukarı