iPhone 13 vs Android Telefon

Hocam artık Android eski Android değil ama hangi seviye Android kullandığınız önemli. Gidip giriş veya orta seviye bir Android ile iPhone kıyaslamanın bir mantığı yok. Şu an birçok amiral gemisi seviyesindeki Android'ler hem performans hem kamera hem de uzun kullanım olarak daha az bir fiyata IPhone'lar ile baş edebiliyorlar.
Bahse konu olan soruya da gelecek olursak iOS deneyimlemek istiyorsanız iPhone 13 güzel olur uzun yıllar da rahat bir şekilde götürür. Android isterseniz 4-5 bin lira ucuza aynı şekilde en az 5-6 yıl sorunsuz götürebilecek her konuda 13'ten üstün S23'e bakabilirsiniz. Bu fiyat segmentinde tercihler genelde telefonlar arasında değil de biraz iOS vs Android'e kayıyor. Hangi platformu seviyorsanız onu alın. Bu fiyata alacağınız her cihaz sizi uzun yıllar götürür.

Açıkçası iPhone 13'ler çok hoşuma gidiyor kamera açısından özellikle dün araştırdım iPhone 13 ile S23 karşılaştıması yaptım bir tık S23 daha iyi ama iPhone bildiğim kadarıyla daha uzun ömürlü ve sağlıklı oluyor Android'ler gibi değil.

Açıkçası iPhone 13'ler çok hoşuma gidiyor kamera açısından özellikle dün araştırdım iPhone 13 ile S23 karşılaştıması yaptım bir tık S23 daha iyi ama iPhone bildiğim kadarıyla daha uzun ömürlü ve sağlıklı oluyor Android'ler gibi değil.
Yanılıyorsunuz S9+ kullanıyorum 5 senelik telefon olmasına rağmen çok akıcı. Apple ekosistemi yapmayacaksanız S23 alabilirsiniz.

Geri
Yukarı