iPhone 14 Plus Çentiği Pro Modeli Gibi Yapılabilir mi?

Şimdi ben iPhone 14 Plus aldım. Biliyorsunuz geçen ay bazı 12/13 modellerinde çentik daire şeklinde iken benim çektiğim yukarıya yapışık duruyor. Bunun ayarı var mı? Diğer IPhone'lar çentik daha iyi dururken benimkini iPhone olduğunu anlamayan insanlar var bu sebepten.

14 Plus çentiği:

Eki Görüntüle 1833827

Diğer modellerin çektiği;

Eki Görüntüle 1833829

Pro alsaydınız o zaman. Bahsettiğiniz şey için üstteki çentiğe Minecraft kazmasıyla vurmak lazım :D

Elinizdeki cihazın bir iPhone olduğu belli oluyor fakat bunun bir önemi yok. Telefonlar sadece bir araçtır. Yarın bozulabilir, ondan sonraki gün de yenisi çıkabilir ve belki de daha yeni bir buluş ile tamamen kullanımdan kalkabilir. Biraz düşünebilen kimsenin iPhone sahibi olmanın "havalı olduğunu" düşündüğünü sanmıyorum. Öyle düşünenlerin de bakış açısı oldukça dardır. Bu şekilde gereksiz detaylar yerine kişisel gelişiminize önem vermenizi öneriyorum. Belki de Nobel Ödülü kazanabilirsiniz veya çok önemli bir soruna çözüm bulabilirsiniz. Kim bilir? Bu konuda bile yapmak istediğiniz ile alay edenler mevcut. Bu durumun ne kadar saçma olduğunu biraz da olsa belli ediyordur. Mesaj tamamen iyi niyetle yazılmıştır ve küçümseme gibi bir amacı yoktur. :)

Bazı insanlar gösterişi sever. Bunun yaşla veya aldığın şeyle bir ilgisi yok. Bilgisayar başında molotonlaşmış ruhsuz insanlar anlamaz. Her şey insanın yaşam kalitesi ve enerjisinde bitiyor. Şahsi fikrim.

Yaşam kalitesini telefona bağlayan sizsiniz hocam. Gösterişi ben de severim de telefon çok basit bir nesne değil mi?

Bazı insanlar gösterişi sever. Bunun yaşla veya aldığın şeyle bir ilgisi yok. Bilgisayar başında molotonlaşmış ruhsuz insanlar anlamaz. Her şey insanın yaşam kalitesi ve enerjisinde bitiyor. Şahsi fikrim.

Gösterişi seven insanlar cep telefonuyla gösteriş yapmaya çalışmıyor.

Bilgisayar başında molotonlaşmış ruhsuz insanlar anlamaz. Her şey insanın yaşam kalitesi ve enerjisinde bitiyor. Şahsi fikrim.

Siz cep telefonunu gösteriş amacıyla kullanmaya çalışarak yaşam kaliteniz yerine görgüsüzlüğünüzü artırıyorsunuz.

Troll konu olabilir mi bu?

Şaka bir yana troll konu değilse, üzücü. Türk insanının hayalinin normal bir ülkede 1000 Dolar bile olmayan ve 1 aylık bir çalışmayla belki birkaç tane alınabilen bir telefon olması ve bu telefonla hava falan atılmak istenmesi baya üzücü. Ülkemizin ve insanlarımızın geldiği hal üzücü. Hayallerimiz bile küçücük artık.

Not: iPhone 14 Pro Max spor

Şimdi ben iPhone 14 Plus aldım. Biliyorsunuz geçen ay bazı 12/13 modellerinde çentik daire şeklinde iken benim çektiğim yukarıya yapışık duruyor. Bunun ayarı var mı? Diğer IPhone'lar çentik daha iyi dururken benimkini iPhone olduğunu anlamayan insanlar var bu sebepten.

14 Plus çentiği:

Eki Görüntüle 1833827

Eki Görüntüle 1833829

Çözüm olarak o insanları hayatınızdan çıkartmanızı tavsiye ediyorum.

14 Plus çentiği:

Eki Görüntüle 1833827

Eki Görüntüle 1833829

Takılma böyle şeylere. Para vermişsin tadını çıkar.

Ay senin IPhone'nun mu var?
Ama iphonun olduğu anlaşılmıyor mu?
Vah vah vah ki ne vah
Adamın IPhone'u var arkadaşlar cümle alem duysun.

Yeni konular

Geri
Yukarı