iPhone 14 Plus vs S23 Ultra

S23 Ultra net şekilde daha iyi ama geçmeye değip değmeyeceği size kalmış. Sizin için ne kadar kritik bir geçiş olacağına bağlı. Bazılarının dediği gibi S24 serisini de bekleyebilirsiniz belki. Ocak ayının başlarında yeni S serisi çıkıyor erteleme falan olmadıkça. Onu söyleyeyim.

Merhaba, şu an aktif olarak iPhone 14 Plus kullanıyorum her şeyinden memnunum fakat 120Hz ekran olmaması çok can sıkıcı, S23 Ultra da ise kalemle kullanmak 120 Hz ekran, 14 Plus'a göre daha fazla parlaklık, kamera vs. daha çok cezbediyor, uzun vadede korkutuyor sadece Android olması. Sizce 14 Plus'tan geçilir mi ve uzun vadede de rahatlıkla kullanılır mı?

Teşekkürler herkese şu anlık geçmemeye karar verdim ve S24u yı biraz da bekleyelim bazı yerlerde Türkiye veya Avrupa olarak bahsediyorlardı sanırım Exynos işlemcili çıkacağı söyleniyordu umarım öyle olmaz, olursa IPhone'dan devam.

Merhaba, şu an aktif olarak iPhone 14 Plus kullanıyorum her şeyinden memnunum fakat 120Hz ekran olmaması çok can sıkıcı, S23 Ultra da ise kalemle kullanmak 120 Hz ekran, 14 Plus'a göre daha fazla parlaklık, kamera vs. daha çok cezbediyor, uzun vadede korkutuyor sadece Android olması. Sizce 14 Plus'tan geçilir mi ve uzun vadede de rahatlıkla kullanılır mı?

S23 Ultra.

Hocam gecceksen bekle S24 serisi al bana göre geçilmez zaten cihazın gayet iyi ama bu S23 ultranin çok daha iyi olduğunu değiştirmez

Tabii ki S23 Ultra. Fakat elinizdeki iPhone 14 Plus ile idare edin S24 serisini bekleyin.

Geri
Yukarı