S23 Ultra vs iPhone 14 Plus

S23 Ultra vs İPhone 14 Pro Max

• Oy verenlerin toplamı
    94
Apple takıntın var mı hocam?

Bu ikisi arasında kalınmaz bence, hangi işletim sistemi daha hoşuna gidiyorsa onu al direk, iki cihaz da her açıdan iyiler. Ben olsam S23 ultra alırdım, çünkü Spen kullanıyorum, SamsungDex kullanıyorum, x10 telefoto lens işime yarar, ve kesinlikle samsung'un arayüzünü daha çok seviyorum, daha kullanışlı geliyor. Ama apple ios'a alışıksan ve seviyorsan iphone 14 plus da alsan gayet mutlu olursun.

Alakası yok hocam normalde tablette bile Apple tercih eden birisi olarak kararsız kaldım telefonda.

S23 Ultra'ya karşı 14 Plus'un ne yazık ki gözümde hiç şansı yok hocam. Sizi bilemem ama illa Apple olacaksa 14 Pro alabilirsiniz.

Apple takıntınız varsa 15 serisini bekleyin derim.

S23 Ultra vs 14 Plus ise net şekilde S23 Ultra. S23 serisinden işlemci sıkıntısı da yokmuşken kesinlikle mükemmel bir seri. Ne yazıkki belki S24 serisinde tekrar TSMC üretiminden çıkılabilir iddiaları var, o yüzden S23 serisi daha da değerli bir duruma geliyor. Alacak olan/şansı olan gerçekten değerlendirmeli.

Bütün herkes Samsung derken 14plus istiyorum dedin. Kararına saygım sonsuz ama madem insanları dinlemeye çeksin niye konu açıyorsun ki?

Kararsızım sizce hangisi? Pro Max önermeyin arkadaşlar tasarımını sevmiyorum. Her açıdan üstün olması lazım.
Stabilizasyon çok önemli hiçbir takılma donma kasma olmaması lazım ekranda önemli sizce hangisi?
14 Pro olsaydı tercih edilebilirdi. Ama S23 Ultra’ya karşı 14 Plus alınmaz.

Geri
Yukarı