iPhone 14 Pro ekranında iz var

Mudymug

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GeForce RTX 3070 Ti Founders Edition, İntel Core İ5-13600K, 32 GB 4x8 3200 MHz DDR4 RAM, MSI PRO B660-A DDR4, 500 GB + 1 TB M.2 SSD
Merhaba. Cihazımı 12 Şubat tarihinde sıfır olarak aldım. Kutusunu kendim açtım cihazı çalıştırdım, kurulumunu yaptım, buraya kadar bir sorun yok ama gün ışığında dışarıda telefonu kullandığımda fark ettim ki güneş yansıdığında Dynamic Island'ın hemen altında ekran ile cam arasında bir iz, leke veya tortu gibi bir şey kalmış. Görüntüsü ektedir. Cihazı ışık altında kullandığımda aşırı derecede rahatsızlık veren bir durum bu. Cihazım yurt dışı cihazıdır ve 1 yıl sınırlı garantisi mevcuttur. Garanti bunu karşılar mı? Sıfır cihaz alıp böyle bir şeyle karşılaşmak çok can sıkıcı. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

E0304BAB-035D-4A0D-BF00-33BA2CB634D9.jpeg

Kırılmaz cam kullanıyor musunuz? Belki içine kaçan ufak bir tozdur.

Kırılmaz cam kullanıyor musunuz? Belki içine kaçan ufak bir tozdur.

Başta öyle sandım camı çıkarttım ama hala orada duruyordu. Ki ekran ile ekran camı arasında kalan bir şey olduğu çok belli. Fotoğrafı da camı kaldırdıktan sonra çektim zaten.

Pek belli olmuyor ama kabarcık gibi duruyor. Kırılmaz cam kullanıyorsan normal.

Hayır kullanmıyorum. Emin olmak için kırılmaz camı çıkarttım hala orada duruyor.

Başta öyle sandım camı çıkarttım ama hala orada duruyordu. Ki ekran ile ekran camı arasında kalan bir şey olduğu çok belli. Fotoğrafı da camı kaldırdıktan sonra çektim zaten.

Hayır kullanmıyorum. Emin olmak için kırılmaz camı çıkarttım hala orada duruyor.

Daha düzgün bir şekilde çekebilme ihtimalin var mı?

Daha düzgün bir şekilde çekebilme ihtimalin var mı?

En düzgünü bu şekilde. 8 Plus ile çektiğim için zor görüyor makine zaten. Ama gözle çok kolay seçilebiliyor. Işığın yansıması da tam o noktada bozuluyor zaten. Üretim hatası olduğundan eminim yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı