iPhone 14 Pro Max almak mı yoksa iPhone 15'i beklemek mi?

iesey

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Şu anda yurt dışında bulunduğumdan dolayı yeni bir telefon almayı planlamaktayım. iPhone 14 Pro Max almayı düşnüyorum fakat bildiğiniz gibi çoğu kişiye göre 14 modelleri yeni bir model gibisinden görülmüyor. Eylül ayında da 15 modelleri tanıtalacak. Sizce 14 Pro Max alınır mı? Yoksa 15 serisini beklemeli miyim? 15 serisi çıktığında yurt dışında olabileceğimi kestirememek de beni ikilemde bırakıyor. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Şu anda yurt dışında bulunduğumdan dolayı yeni bir telefon almayı planlamaktayım. iPhone 14 Pro Max almayı düşnüyorum fakat bildiğiniz gibi çoğu kişiye göre 14 modelleri yeni bir model gibisinden görülmüyor. Eylül ayında da 15 modelleri tanıtalacak. Sizce 14 Pro Max alınır mı? Yoksa 15 serisini beklemeli miyim? 15 serisi çıktığında yurt dışında olabileceğimi kestirememek de beni ikilemde bırakıyor. Şimdiden teşekkürler.

İlk bilmeni istediğim şey batarya da sorun yaşayacaksın iPhone 14 serisinde. Ama ben olsam beklemezdim 15 serisini.

Üst düzey kullanmayacak, sadece Instagram ve tiktokta gezmek için alacak iseniz farketmez.
14 Pro Max ile üst düzey kullanılamayacak ?

İlk bilmeni istediğim şey batarya da sorun yaşayacaksın iPhone 14 serisinde. Ama ben olsam beklemezdim 15 serisini.

14 Pro Max ile üst düzey kullanılamayacak ?
Bazı insanlar sadece en üst model olduğu için alıyor. Tek işleri reels izlemek. O yüzden 14 ile 15 arasında onlar için fark olmaz. Ama profesyonel video, fotoğraf çekimi yapan, render alan, performans isteyen işler yapan insanlar için tartışılır 14-15 serisi.

Gündelik işler yapacaksan,reels izlemek wp vs benim oppo a52 de yapıyor.Dediğim gibi bu işler yapılacaksa 14 yeterli

Yeni konular

Geri
Yukarı