iPhone 14 Pro Max kasıyor

Dlezzy

Hectopat
Arkadaşlar iyi sosyaller. iPhone 14 Pro Max cihazım günde 2-3 defa kasıyor. Telefonu açıyorum diyelim ekran 3-4 saniyeliğine bildiğiniz kasıyor menü arası geçişler yavaşlıyor. Bunu ilk Instagram'da video izlerken fark ettim video kaynaklı olduğunu düşünmüştüm sonra ana ekrana hızlıca gelip test ettiğimde telefonda bir sorun olduğunu fark ettim. Sizce ne yapmalıyım cihaz yurt dışı cihazı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tazeleme hızını kontrol edin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar iyi Sosyaller. iPhone 14 Pro Max cihazım günde 2-3 defa kasıyor. Telefonu açıyorum diyelim ekran 3-4 saniyeliğine bildiğiniz kasıyor menü arası geçişler yavaşlıyor. Bunu ilk Instagram'da video izlerken fark ettim video kaynaklı olduğunu düşünmüştüm sonra ana ekrana hızlıca gelip test ettiğimde telefonda bir sorun olduğunu fark ettim. Sizce ne yapmalıyım cihaz yurt dışı cihazı.

13 Pro Max kullanıyorum ve annemde 14 Pro Max var. iOS 17 beta sürümünden dolayı bazı uygulamalar kapanıp açılabiliyor. Onun dışında 10 saatlik kullanımınızda Android cihazlarda 48234839423894 kez görebileceğiniz kasmaları 2-3 kez dışında görmüyorsunuz. Günlük bu tarz hafif kasmalar çok normal. 120Hz de sabit değil. Hatta neredeyse hiçbir zaman 120 olmuyor gördüğüm üzere. Sadece oyunlarda falan sabit oluyor ve onlar da deli pil yiyor zaten.

Tazeleme hızını kontrol edin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 60hz sabitleme kapalı

13 Pro Max kullanıyorum ve annemde 14 Pro Max var. iOS 17 beta sürümünden dolayı bazı uygulamalar kapanıp açılabiliyor. Onun dışında 10 saatlik kullanımınızda Android cihazlarda 48234839423894 kez görebileceğiniz kasmaları 2-3 kez dışında görmüyorsunuz. Günlük bu tarz hafif kasmalar çok normal. 120Hz de sabit değil. Hatta neredeyse hiçbir zaman 120 olmuyor gördüğüm üzere. Sadece oyunlarda falan sabit oluyor ve onlar da deli pil yiyor zaten.
Hocam ama ios cihaza para vermemizin sebebi zaten bu değil mi?

Eğer üst segment bir Android cihaz alırsanız kasmayı 48234839423894 kez değil 2-3 kez görürsünüz.

Hocam 60Hz sabitleme kapalı

Hocam ama iOS cihaza para vermemizin sebebi zaten bu değil mi?

Hocam Apple telefonlara aman aman yenilikler yapmıyor. Ayrıca cihazda aşırı planlı eskitme var. 13 Pro Max'im 2 yıllık ve %87 oldu bile çoktan. 2 Yıla 8-9 saatlik pil ömrü kalmaz yani. Paraya tapan şirketler bunlar. Bize zaten fiyat değişmediği senaryolarda bile 200 dolar zam yapıyordu Apple. Bu sene çip krizinden 200 dolar zam yapacaklarmış. İnsanlar umarım her sene Apple'a 3000 dolar verme manyaklığını bırakır da Apple gerçekten "Yeni" cihazlar çıkartır.

Geri
Yukarı