iPhone 14 Pro Max kutusunun açılıp açılmadığını nasıl anlaşılır?

FrankMorris

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro 13''
Merhaba,
Yurt dışı çıkışlı bir iPhone 14 Pro Max satın almak istiyorum lakin bu tip ürünlerin çoğunun telefoncuların açıp, kontrol edip daha sonra aynı şekilde yapışkan bandı yapıştırdıklarına dair söylentiler ve çeşitli yazılar, yorumlar okudum. Daha önce kutunun açılıp açılmadığını ve cihazın da açılıp kapanmadığını nasıl anlarım?

Apple garanti sorgulama sayfası cihazın açıldı ise ne zaman açıldığını gösterecektir IMEI sorgusu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kutu açılıp açılmadığını maalesef anlayamazsınız çünkü açsalar bile tekrar kapatıyorlar bu konuda yardımcı olamayız. Telefon kullanılmış mı hat takılmış mı diye sorarsanızda telefonu açtığınızda ayarlar- genel - hakkında kısmında daha siz SIM takmadan garanti süresi doluyor XX. Xx. Xxxx tarihi mevcutsa hat takılmış cihaz aktif edilmiştir.

Hocam kutu açılıp açılmadığını maalesef anlayamazsınız çünkü açsalar bile tekrar kapatıyorlar bu konuda yardımcı olamayız. Telefon kullanılmış mı hat takılmış mı diye sorarsanız da telefonu açtığınızda ayarlar- genel - hakkında kısmında daha siz SIM takmadan garanti süresi doluyor XX. Xx. Xxxx tarihi mevcutsa hat takılmış cihaz aktif edilmiştir.

Anladım hocam bana denilen şu cihaz eğer açıldıysa garantisi başlıyormuş bu yüzden seri numarası ile sorgulama yapıldığında kontrol edebilirsiniz dendi. Ancak ben pek inanmadım çünkü cihaz internete bağlı değil ki nasıl aktif olacak? Dediğiniz gibi bunu anlamanın pek bir yolu yok, cevabınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı