iPhone 14 Pro Max pil sağlığı çok hızlı düştü

Enes XD

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 | MSI B450M-A PRO MAX | RTX 4070 SUPER | HyperX Cloud II | Logitech G Pro X Superlight | Asus TUF | Gamepower Warlock Compact
Merhaba, telefonumu şimdi şarjdan çıkarttım. %17 ile taktım, %100 ile söktüm. Bir baktım pil sağlığı 91'e düşmüş. 93'ten 92'ye kısa bir sürede düştü. 2 hafta oldu sanırım şimdi de 91'e düştü. Doğru mu gösteriyor sizce?

1 ay önce aynısı benim de başıma geldi, 2 gün ard arda %1-%1 olarak pil sağlığı düştü. Toplamda 1 hafta içinde %3 düşüş gerçekleşti.

Kanka benim 14 Pro Max 3 haftada %3 pil sağlığı düşürdü seninki iyiymiş yine.

Hatta şimdi tekrar baktım %95 olmuş benim eski XRım daha yavaş düşüyordu ama ben kullanım süresinde bir şey hissetmedim.
ne yapmamız lazım ya bunun için ben troyda ki arkadaşıma sordum o normal dedi ama daha geçen hafta 98 di 5 ayda 97 oldu telefon garip değil mi

Pil sağlığı 100 oluyor mu tekrardan.

Evet oluyor sıvı ve toza dayanıklılık bandıda çekiliyor telefon hala su geçirmez olarak da kalıyor.

Ama Apple servisinin dışında bir yere yaptırmanızı önermem.

Pil orijinal taksalarda pilin Flex'ini yeni pile geçirmedikleri için pil sağlığını 100 olarak görsende hızlı düşüyor ve yapana göre değişir ama genellikle sıvı ve toza dayanıklılık bandını çekmiyorlar.

Evet oluyor sıvı ve toza dayanıklılık bandıda çekiliyor telefon hala su geçirmez olarak da kalıyor.

Ama Apple servisinin dışında bir yere yaptırmanızı önermem.

Pil orijinal taksalarda pilin Flex'ini yeni pile geçirmedikleri için pil sağlığını 100 olarak görsende hızlı düşüyor ve yapana göre değişir ama genellikle sıvı ve toza dayanıklılık bandını çekmiyorlar.
tamamdır teşekkür ederim şimdi apple destek chatte pile bakıyorlar sorun var mı diye ama normalmiş 3 4 düşme

Son düzenleme:

Geri
Yukarı