iPhone 14 Pro Max pil sağlığı %94'e düştü

LastHex01

Picopat
Daha fazla  
iPhone 14 Pro Max pil sağlığı bir anda düştü. Daha yeni aldım cihazı çok aşırı titiz kullanıyorum. Orijinal Apple şarj aleti kullanmama rağmen pil sağlığım %94 düştü. Pil sağlığımı nasıl koruyabilirim?

IMG_0111.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planda uygulama tutma, Ana ekranı siyah yap, Parlaklık fulleme, Cihazı çok ısıya veya soğuğa maruz bırakma.

Arka planda uygulama tutma, Ana ekranı siyah yap, Parlaklık fulleme, Cihazı çok ısıya veya soğuğa maruz bırakma.

Tabii bu yazdıklarım aşırı ekstraya kaçar şu an rahat bir şekilde kullanabilirsin 60'ın altına düşerse bunları yapmaya başla.

iPhone 14 Pro Max pil sağlığı bir anda düştü. Daha yeni aldım cihazı çok aşırı titiz kullanıyorum. Orijinal Apple şarj aleti kullanmama rağmen pil sağlığım %94 düştü. Pil sağlığımı nasıl koruyabilirim?

Eki Görüntüle 1922605
14 Pro ve 14 Pro Max'lerin genel sorunu bu. Tanıdığım kimde varsa aynı şikayetlerde bulunuyorlar. Ben de 14 Pro'da yaşadım. Telefonu sattım. 15 Pro'ya geçeceğim umarım düzelmiş olur. Ne kadar titiz olsanız da kendilerinde bir tuhaflık var bu cihazların

Ben de çok titiz bakmama rağmen %97'ye kadar düştü. Senlik bir sorun değil. Apple'ın mükemmel bataryalarından kaynaklanan bir problem. Bu sorunu yaşayan onlarca iPhone 14 kullanıcısı var bu konuda.

Dert etmeyiniz. Globalde $1100 cihaza Türkiye'de $2500 ödeyip üç kuruşluk pili sorun etmek saçma. Zaten ücretsiz pil değişim programı mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı