iPhone 14 Pro yazılım hatalarından dolayı iade edilmeli mi?

serhat1905111

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce akasya Store'dan 14 Pro aldım. Bazı yazılım hataları vs çıktı sonra düşündüm acaba geri mi versem. Kutusunu açtım kullanıyorum Apple iade edebilir miyim acaba. Oradaki çalışan öyle demişti ama emin olamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce akasya Store'dan 14 Pro aldım. Bazı yazılım hataları vs çıktı sonra düşündüm acaba geri mi versem. Kutusunu açtım kullanıyorum Apple iade edebilir miyim acaba. Oradaki çalışan öyle demişti ama emin olamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ne tür hatalar var hocam. Bende 14 Pro Max kullanıyorum. Merak ettiğim için sordum

Yazılımsal hatalar güncellemeyle düzeltilir hocam büyük ihtimalle. Ne tür sorunlar yaşıyorsunuz acaba?

14 Pro kullanıyorum 5 aydır bir sorun yaşamadım.

Face ID arada okumaması gibi. 14 günde iade oluyor ya kullanılmış ürün içinde iade oluyor mu?

Adı üstünde yazılım sorunu, zamanla yeni güncellemelerle düzeltilecektir, ayrıca yine de Apple servisine götürmenizi, ya da Apple destek uygulamasından yetkililere durumu bildirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca ayarlardan Face ID'nizi silip tekrar güzel bir şekilde okutun, belki ilk başta Face ID'nizi hatalı bir şekilde okutmuş olabilirsiniz.

Geri
Yukarı