iPhone 15 alınır mı?

Sırf bu yüzden aldım desem yeridir. 05/10/2023 tarihinde 49.999.90 TL'ye aldım. Tarihi unutma, sene bugün bu telefonun değerine bak...
cumaya kadar zam gelmesinde hocam :D 13 serisi baya ucuzlamış 15k fark var arasında lakin 15de baya yeni özelliklerle gelmiş 2024 asgari zam ve emekli zammı göz önüne gelince daha da çok zamlanacakmış gibi geliyor hepsi. Emin olun ülkemizde fiyatlar habire oynamasa abd ki gibi habire 1000 dolar olmak gibi bir imkanımız olsa belki hemen almam. Tek düşüncem ve endişem çıkış fiyatı hala korunuyorken almak ve uzun vadede kar elde etmek. Hem beni memnun etsin hemde enflasyon'dan olabildiğince az ezilmek

cumaya kadar zam gelmesinde hocam :D 13 serisi baya ucuzlamış 15k fark var arasında lakin 15de baya yeni özelliklerle gelmiş 2024 asgari zam ve emekli zammı göz önüne gelince daha da çok zamlanacakmış gibi geliyor hepsi. Emin olun ülkemizde fiyatlar habire oynamasa abd ki gibi habire 1000 dolar olmak gibi bir imkanımız olsa belki hemen almam. Tek düşüncem ve endişem çıkış fiyatı hala korunuyorken almak ve uzun vadede kar elde etmek. Hem beni memnun etsin hemde enflasyon'dan olabildiğince az ezilmek
Bence iPhone almak zaten 10-0 enflasyona yenik başlamak. Maaşlah bir iPhone bir evinde 10 da 1'i kadar fiyata sahip :D.

Bence iPhone almak zaten 10-0 enflasyona yenik başlamak. Maaşlah bir iPhone bir evinde 10 da 1'i kadar fiyata sahip :D.
25k kadar vergi ödüyoruz hocam iphone alarak milliyetçi duygularımı şenlendirip devletime katkıda bulunuyorum (!) enflasyondan çok vergiler düşse hocam daha mutlu olacakta millet bir genç kardeşimiz heves etse ailesinin imkanı olmasa gerçekten çok zor ve kolay ulaşılması lazım olay birşey eski zamanla araba alınabilecek fiyata geldi. ::()()()

hocam iphone övüyorsunuz gömüyorsunuz karar verin :D
Fanboylarla dalga geçiyorum.

iPhone 15’in gecis yapabilecek lensi yok, uw lensine gecemiyor. Sadece henuz Samsung mertebesinde rakibi cikmamis 15 Pro modeli uw + telephoto ve ana sensor arasinda gecis yapabiliyor. S23 Ultra’nin daha 4 yil major guncelleme sozu var, nereye 2 yil sonra kesiliyor? S8 donemlerinde degiliz.

1k+ mesajin var, yarisindan fazlasinda sadece Apple hypelamissin. Para odedigin firmanin fanligini yapmak yerine az da olsa objektif bakmak icin caba sarf edebilirsin.
Gereken düzeltmeyi moderatör arkadaşlar yaptı. Güncelleme sanırım artık 1-2 yıl daha fazla geliyormuş :D güzel haber sevindim adınıza. Umarım artarak devam eder.
Mesajlarımın çoğunda android cihaz isteyenlere oneplus önerdiğimi görebilirsin. Fanboyluk yapmıyorum diye sadece apple övdüğümü düşünmen çok saçma. Ayrıca ben de samsung s3353 kullanıyorum hala taş gibi telefon. Doğruları söylemek karşı tarafın fanlığını yapmak değildir. Duygusal yaklaşmaya gerek yok. İnanılmaz derecede savunmaya çalışıyorsunuz. Buna gerek yok rahat ol biraz sakinleş.

Son düzenleme:
@Entilus hocam sen istediğin cihazı al 15 serisi genel anlamda gayet iyidir. Sadece 60 Hz ama Apple 60 Hz eski Android 60 hzleri gibi değil mesela bende Air 5 tablet var 60 Hz ama o kadar abartılacak kötü değil ve animasyonlar da beni tatmin ediyor. Ha 60 Hz sonsuza kadar kullansınlar demiyoruz ama en azından 90 Hz artık düz IPhone'lara gelmesi lazım.

Fanboylarla dalga geçiyorum.
Hahahahah. Yazık, Type-C'yi bile yeni özellik gibi pazarlayıp, üst model olarak satılan telefonlarda bile hala 60Hz ekran veren firmanın düz modelini alma deyince laf yapan sen fanboy olmuyor musun? 15 alacağına 14 Pro Max alsın. Tabii kış geliyor, 15 alsın eli ısınır.

Hahahahah. Yazık, Type-C'yi bile yeni özellik gibi pazarlayıp, üst model olarak satılan telefonlarda bile hala 60Hz ekran veren firmanın düz modelini alma deyince laf yapan sen fanboy olmuyor musun? 15 alacağına 14 Pro Max alsın. Tabii kış geliyor, 15 alsın eli ısınır.

Duz 15 de isinma sorunu yok, 15 Pro da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı