iPhone 15 çıkınca 14 Pro çok mu geriler?

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merakımdan soruyorum. Sizce eylül'den sonra 15 çıktığında elimizdeki 14 Pro'lar nasıl olacak çok mu gerileyecek? Yoksa önemli değişiklikler olacak mı? Mesajlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak Türkiye'den bahsediyorsanız, iPhone 15 en az bir 50-60k olur. Bu parayı veren bana göre geri kafalıdır. iPhone 14 Pro gerilemez.

Sırf biz erişemiyoruz diye alan kişilere geri kafalı diyemezsiniz. İnsanlar paralarını istediği gibi harcamakta özgür. Size göre çok pahalıdır bir telefona o kadar verilmez, lakin a kişisine göre bir telefon için sorun edilmeyecek bütçededir. Aşırı saçma ithamda bulunmuşsunuz.

Arkadaşlar merakımdan soruyorum. Sizce eylül'den sonra 15 çıktığında elimizdeki 14 Pro'lar nasıl olacak çok mu gerileyecek? Yoksa önemli değişiklikler olacak mı? Mesajlarınızı bekliyorum.

Çok gerilemeyecek. Şu an iPhone X bile son derece stabil ve güncel gereksinimleri karşılayabilen bir cihaz. 14 serisinin daha çok yolu var.

IPhone'da Samsung gibi her hafta telefon çıkartmaya başlar yakında. Ayrıca Apple ürünlerinde fiyat düşüşü o kadar olmuyor. Fiyat düşerse seçimden sonra belki o da. Artma durumu bile söz konusu olabilir. 50-60k demiş arkadaş ama 60-70k bandı bile olabilir. Araba fiyatları ev fiyatlarına yetişti. Telefonlarda motor fiyatlarına geliyor yavaş yavaş hadi bakalım. 😅

Fiyat konusunda ne olur bilemeyiz ama yine alınmaya devam eder. iPhone 15 modeli büyük ihtimalle 14'te olduğu gibi bir önceki serinin işlemcisini kullanacak, yani iPhone 15'de A16 Bionic göreceğiz ve çok büyük bir fark olacağını sanmam.
IPhone'da Samsung gibi her hafta telefon çıkartmaya başlar yakında.
iPhone cihazlar Eylül ayında, Samsung cihazlar Şubat ayında çıkıyor. A ve M serisinden bahsediyorsanız düşük bütçeli orta sınıf telefonlar onlar, iPhone rekabeti için çıkmıyor.

iPhone 15 tahminimce 37 - 43 bin fiyat bandında olur. Pro modeli ise 50 bin civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı