iPhone 15 Plus için 128 GB hafıza yeterli olur mu?

Mastat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, eşime hediye olarak iPhone 15 Plus 128 GB almayı planlıyorum malum bir üst hafızada fiyat çok. Kendisi sadece Instagram, mail, Spotify ve Facebook uygulamalarını kullanıyor, ayrıca Google fotograf uygulamasında 200GB depolama alanımız var, acaba 128 GB hafıza bu kullanım için yeterli olur mu? Daha önce hiç Apple kullanmadığımız için sistem ve uygulamalar ne kadar alan kaplar bilmiyorum. Bilgi rica ederim.

Merhaba, eşime hediye olarak iPhone 15 Plus 128 GB almayı planlıyorum malum bir üst hafızada fiyat çok. Kendisi sadece Instagram, mail, Spotify ve Facebook uygulamalarını kullanıyor, ayrıca Google fotograf uygulamasında 200GB depolama alanımız var, acaba 128 GB hafıza bu kullanım için yeterli olur mu? Daha önce hiç Apple kullanmadığımız için sistem ve uygulamalar ne kadar alan kaplar bilmiyorum. Bilgi rica ederim.
Yeterli olacaktır.

iCloud ile birlikte kullanılırsa dert olmaz. Büyük dosyalar ya da uygulamalarla bir işiniz yoksa yine sorun olmaz. Hatta Google Fotoğraflar ile de kullanılabilir. Senelik üyelik aldığım için iPhone'da Google Fotoğraflar ile iCloud'u aynı anda kullanıyorum ve Google gayet iyi çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı