iPhone 15 Pro alınır mı?

Quadranil1

Hectopat
Makaleler
6
Şu an 14 Plus kullanıyorum. Yakın zamanda 15 Pro almayı planlıyorum. Sizce mantıklı bir geçiş mi?
Bu geçişin en büyük sebebi 120 Hz ekrana sahip olması ve hareketli adanın çok hoşuma gitmesi.

Şu an 14 Plus kullanıyorum. Yakın zamanda 15 Pro almayı planlıyorum. Sizce mantıklı bir geçiş mi?
Bu geçişin en büyük sebebi 120 Hz ekrana sahip olması ve hareketli adanın çok hoşuma gitmesi.

Biraz daha üstüne koyup 14 Pro Max alın derim. Çünkü batarya konusunda üzer.

Evet mantıklı bir geçiş. Siz 14 Plus kullanmıyorsunuz 2 GB fazladan RAM'e sahip bir 13 Plus kullanıyorsunuz öyle düşünün. Dolayısıyla 13'ten 15 Pro'ya bayağı fark hissedeceğiniz gelişmeler var.

Çok gerekli değilse tavsiye etmem. iPhone 11-12-13 serisinden geçilebilir ama 14 serisinden bilemiyorum. Bir de 14 Plus'tan 15 Pro'ya geçerseniz ekran küçük gelebilir.16 serisini beklemeniz daha mantıklı olur bence.

14 Plus'dan 15 Pro'ya sadece 120 hz ekran ve değişen çentik için geçmeyi düşünecek kadar zenginsen geç. Bana kalırsa her türlü mantıksız ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı