iPhone 15 Pro alınır mı?

qnpases

Hectopat
Daha fazla  
4 yıldır kullandığım Xiaomi Red Mi 9 dün bozuldu. Yazın almayı planlıyordum lakin sanırım 4-5 gün sonra yeni bir telefon almam gerekecek. Ayrıca iOS'u da denemek istiyordum. 14 Pro Max serisine baktım da yaşadığım yerde neredeyse 14 daha pahalı. iPhone 15 Pro sizce nasıl bir seçim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir seçim. Pro modelli cihazlar 1 sene üretilip sonra üretimi duruyor 14 Pro serisi de üretimi durduğu için karaborsa. Sıfırı alınmaz o yüzden.
15 Pro Max öneririm düşünürseniz. 5X optik Zoom var. Bu 15 Pro modelinde yok. Ayrıca 15Pro Max daha büyük batarya ile geliyor.

Değil S24 Ultra, S23 Ultra bile 15 Pro ile çok rahat bir biçimde baş edebiliyor ve Samsung TR politikası gereği fiyat performans açısından çok daha mantıklı. iOS kısa bir heves, sırf arayüz denemek için +70K bareminde paranızı kötü bir şekilde değerlendirmeyin, 12 kullanıcısı olarak söylediğimi belirteyim de.

Değil S24 Ultra, S23 Ultra bile 15 Pro ile çok rahat bir biçimde baş edebiliyor ve Samsung TR politikası gereği fiyat performans açısından çok daha mantıklı. iOS kısa bir heves, sırf arayüz denemek için +70K bareminde paranızı kötü bir şekilde değerlendirmeyin, 12 kullanıcısı olarak söylediğimi belirteyim de.
Katılıyorum. iOS şart değilse Samsung tarafına yönelin.

Bizzat kullanıyorum gayet güzel bir cihaz ancak pili çok iyi değil. Ben YD kullanıyorum ne kadar memnun olsam da 70k verip almam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı