iPhone 15 Pro çıktıgında hemen alınır mı?

aliemir21

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC:ryzen5 2600,asus b450mk,16gb ram 3200mhz,gtx 1660 super,550w psu,480 gb sata ssd
Telefon:İphone 8
Arkadaşlar iPhone 15 Pro 128 GB almak istiyorum 64,999 fiyatı var sizce çıkınca hemen alınır mı? Yoksa 1 ay falan beklemeli miyim 1 ayın sonunda fiyat düşer mi? iPhone 14 alacaktım herkes al dedi zam gelir dedi almadım indirim geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iPhone 15 Pro 128 GB almak istiyorum 64,999 fiyatı var sizce çıkınca hemen alınır mı? Yoksa 1 ay falan beklemeli miyim 1 ayın sonunda fiyat düşer mi? iPhone 14 alacaktım herkes al dedi zam gelir dedi almadım indirim geldi.

Türkiye'de bir söz var: Eğer bir indirim varsa bindirim de vardır.
Gene zamlanır 2-3 aya.

Bence hemen al 65 bin tl iyi bir fiyat 105 bin olacak diye duymuştum ama 16 cıkarsa 15 de 14 gibi indirime girecektir.

Bence bekleyerek kâr etmek istiyorsan ve apple hisselerinin yükseleceğini düşünüyorsan şimdiden ucuzken apple hisselerinden al zaten dolar üzerinden kazandırtacak iphone 15'in fiyatı sabit kalırsa elinde ekstra dolar kalır. Bu anlattığım hedge etme işini okul servisçileri ve minibüs, otobüs şoförleri de yapıyor. Benzin depolamak yerine benzin fonu alıyorlar benzin zamlanırsa zaten ellerindeki benzin fonu da zamlanıyor alım güçlerini koruyabiliyorlar. Yatırım tavsiyesi değildir.

Geri
Yukarı