iPhone 15 Pro vs 15 Pro Max

ShimerraTR

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R9 7950X3D
ASUS 4090
Z790 MAİNBOARD
Meslek
Robotik uzman
Merhaba forum halkı, ben yakın zamanda iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Batarya sıkıntım yok, her zaman şarja takabilirim ve günde Max 3 saat falan telefona baktığım için batarya benim için sıkıntı değil ama, 15 Pro Max'e de aklım kayıyor.
Bataryanın sıkıntı olmadığı bir koşulda.
15 Pro mu 15 Pro Max mi?
Bütçe sıkıntısı yok.
Şarj sıkıntısı yok.

Merhaba forum halkı, ben yakın zamanda iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Batarya sıkıntım yok, her zaman şarja takabilirim ve günde Max 3 saat falan telefona baktığım için batarya benim için sıkıntı değil ama, 15 Pro Max'e de aklım kayıyor.
15 Pro mu 15 Pro Max mi?
Bütçe sıkıntısı yok.
Şarj sıkıntısı yok.

Almışken Max alın.

ben 14 pro max kullanıcısyım çok memnunum ama 14 pro yu sonradan bir arkadaşımda gördüm pro max bir tık büyük geldi 14 pro da alsam olurmuş dedim.

15 Pro mu 15 Pro Max mi?
Bütçe sıkıntısı yok.
Şarj sıkıntısı yok.
Hocam boyut açısından Pro max daha iyi ama 82K değer mi sizce?

hocam PM (pro max) görünüşü kötü sanki yani bir şey havası var arka kasada, böle full kasa kamera küçük kaçmış gibi.
Pro maxte ek olan özellikler benim işime yaramıyor.

Kamerayı gündfe max 1 kere kullanıyorum zooma ihtiyacım bile yok.
Batarya, çok önemli değil benim için ha 3200 mah ha 4100 mah hep evdeyim zaten
ekranın daha büyük olması benim için dezavantaj yani kötü birşey

ben bunları göz önüne ldığımda sanki pro daha yakın geliyor ve ayrıca aradaki 12 bin tllik farkta göz önüne alınmalı.

Geri
Yukarı