iPhone 5s Alınır Mı?

1080p video açmamasının sebebi Google'ın ekran çözünürlüğü limiti getirmesi değil mi? 1080p video oynatabilen android cihazlarda da bu dediğim geçerli oluyor. Ne olacak şimdi? Ayrıca internet üzerinden film ve video sitelerinden 1080p video izleyebilirsiniz iPhone'da. iPhone'dan uzak durmanıza sebep buysa bu sorun genel olarak bir yazılım kaynaklı.

Mikitaryan kardeş helal yani bu kadar boş konuşulamazdı. Abim Z1'den iPhone 6 Plus'a geçince dediği ilk şey şu oldu:

"Ben bu zamana kadar telefon kullanmıyormuşum."
Uzun süre Android kullandıktan sonra iOS'a geçtiyse eğer hoşuna gitmiştir tabiki.
Android'deyken birsürü şey ile uğraşıyorsunuz, sevmediğinizde launcher değiştiriyorsunuz vs vs fakat iOS'ta olay daha farklı.
Herşey en iyi haline getirilip önünüze sunulmuş gibi bi nevi. :)
Şu zamanda iOS daima diğerlerinden bir tık önde.

Sorunu mu? Artık Android'in iOS'tan kullanışlı olduğunu söyleyenlere sadece "Ya he he" diyorum. Açıklama yapmayacağım bile. Hayır kullanmamışsınız bile adam akıllı. Bu benim ikinci iPhone'um. Alırken de hiç tereddüt etmedim acaba Z3 alsam mı diye.

Ayrıca 1080P video Youtube için geçerli. Tarayıcılarda ya da video uygulamalarında 1080P videolar izlenebiliyor.

Evet uzun süre Android kullanıcısıydı. Önce S4, sonra Z1. Ayrıca Z1'i ilk çıktığı zamanlarda almıştı. Telefon resmen fallofoş oldu.

Xperia Z2'den iPhone 5'e geçtim. Hiçte pişman değilim. Durduk yere bazı uygulamalar durduruldu hatası alıyordum. Z2'nin kamerası iPhone 5'in kamerasının yanında tost makinesi gibi kalıyor. Kim nederse desin İOS pişmanlık değildir. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.

Sorunu mu? Artık Android'in iOS'tan kullanışlı olduğunu söyleyenlere sadece "Ya he he" diyorum. Açıklama yapmayacağım bile. Hayır kullanmamışsınız bile adam akıllı. Bu benim ikinci iPhone'um. Alırken de hiç tereddüt etmedim acaba Z3 alsam mı diye.

Ayrıca 1080P video Youtube için geçerli. Tarayıcılarda ya da video uygulamalarında 1080P videolar izlenebiliyor.

Evet uzun süre Android kullanıcısıydı. Önce S4, sonra Z1. Ayrıca Z1'i ilk çıktığı zamanlarda almıştı. Telefon resmen fallofoş oldu.
Cümleleriniz bana hitaben mi tam anlayamadım fakat öyleyse eğer beni yanlış anlamışsınız. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı