iPhone 5S alınır mı?

Fearlass

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 5S takıntım var. Sizce alınır mı? Yıl olmuş 2020 ikinci el temiz 32 GB.
Fiyat: 600 ₺

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kullandığım telefon. Biraz kasıyor fakat sağlam telefon.

Çok eskide kaldı artık. Ayrıca temizini bulmak zor olur. 100-200 lira daha ekleyebilirseniz işinizi görebilecek sıfır veya başka 2. el model bakın.

Bende de iPhone 6 var. 5S'in bir tık iyisi. Sıkıntısını görmedim henüz. Bir iki sene daha kullanmayı düşünüyorum. Ama şuan ikinci elde bile 7'nin aşağısında almazdım ben. 5S takıntınız neden var bu arada? Tasarımını mı beğeniyorsunuz?

Son iOS 13 güncellemelerinden sonra kullanan kişilerden 6S'den aşağısında sıkıntılar olduğu belirtiliyor.

2013 yılında çıkmış bir telefon. İOS 13 güncellemesi ile iyice çöpe döndü telefon. Ha bu arada ben hala kullanıyorum ama yeni bir telefona geçmek için bütçem var ama geçmiyorum.
Uygulama açılış süreleri falan çok arttı. Arkadaşlar yazmış en az SE modelini alın diye, fakat kısa bir süre sonra oda 5s gibi çöpe dönecek.
İmkan varsa 7 ve üzerine yönelmenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı