iPhone 5S aşırı derecede çizikler, alacaklara uyarı

Arkadaşımda var 5s. Ancak bir sorunu da yok. Ayrıca telefon acayip güzel. :D Tek beğenmediğim yani orta tuşun sesi.
Zaten ben telefonun hızından, KARİZMASINDAN, şıklığından, donanımından, kalitesinden şikayetçi değilim ama ne hikmetse ufak bir düşürmede hemen yıprandı yanlardaki boyalar ve ekranının çizilmeside cabası

Yiğithan ç., ha düşürme olduysa bilemiyorum. Ben de iPhone 4'ümü ilk günden düşürmüştüm, arka platformda epey büyük çizik oluştu. Ancak 1 metre gibi bir yükseklikten direk aşağı bırakıldı. Babam sağolsun şarj aletini tanımadığından koltuktan kabloyu çekip arkaya atmış. Neyse. Geçmiş olsun.

Yiğithan ç., ha düşürme olduysa bilemiyorum. Ben de iPhone 4'ümü ilk günden düşürmüştüm, arka platformda epey büyük çizik oluştu. Ancak 1 metre gibi bir yükseklikten direk aşağı bırakıldı. Babam sağolsun şarj aletini tanımadığından koltuktan kabloyu çekip arkaya atmış. Neyse. Geçmiş olsun.
Sağolun neyse kendi kılıfını aldığım zaman onlar gözükmeyecek bizim migrostan da bi çizik giderici alırım paşa paşa kullanırım inşallah Ki HTC ONE M8 almadığım için çok pişmanım :(

Bence öyle değil. Eğer daha önce iPhone kullanmadıysanız her gün yeni bir şey öğrenip şükredeceksiniz. :D Bende öyle olmuştu. Android benim için bitmiştir.

Hayır ilk ios maceram değil. iPad 3'üm var ilk çıktığında almıştım yurt dışından. Ama ilk iphone maceram. Acaba fotoğraftaki çizik giderilebilir mi ? o olmasa çok premium bir his verecek ama orası birazcık hevesimi kırıyor gibi :D

Dosya Ekleri

• 10154464_667628059976762_5253412370662055085_n.jpg
    10154464_667628059976762_5253412370662055085_n.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 415
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı