iPhone 5s mi Samsung Alpha mı alınmalı?

amar84

Hectopat
Yer
Kemerburgaz, Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Tiyatro-Sinema Oyuncusu
Merhaba arkadaşlar bu hafta bir tane eşime bir tanede kendime telefon almayı düşünüyorum.
Düşünüyorum derken alacağım.
Eşim İphone 5s'te ısrarlı bende Samsung alpha düşünüyorum. S5'den daha iyi olduğu hakkında yorumlar var. İphone tarzı metal çerçeve var.
Sizce Alpha alınır mı? Yoksa bende iphone 5s'mi almalıyım?
Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Sağlamlık açısından, kullanım açısından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android ile ios kıyaslamak pek mantıklı değil, siz ihtiyacınıza göre seçim yapmalısınız.

Android ve ios kıyaslaması değil istediğim, Sağlamlık vs uzun ömürlü olması. Dikkat ederseniz iPhone 6 ile kıyaslama yapmıyorum 5s ile kıyaslıyorum :)

Android ve ios kıyaslaması değil istediğim, sağlamlık vs uzun ömürlü olması. Dikkat ederseniz iPhone 6 ile kıyaslama yapmıyorum 5s ile kıyaslıyorum :)

Sağlamlık açısından iki telefon da sağlam ben de note 4 var aşağı yukarı aynı alpha ile aynı çerçeve darbelere karşı dayanıklı değil kolay çiziliyor.
Ayrıca samsung'un bu modele sürekli güncelleme vereceğini düşünmüyorum yani 2 sene sonra destek kesilir muhtemelen fakat iphone 5s daha eski bir telefon olmasına rağmen güncelleme alacaktır lakin galaxy alpha iphone 6 ayarında bir telefon.
Ben alacak olsam alpha'yı tercih ederdim dediğim gibi tek eksi tarafı güncelleme desteğinin kesilmesi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı