iPhone 5S mi, Galaxy S5 mi?

Kasmadan kullanmak, reset atmadan kullanmak istiyorsan 5S, yaklaşık iki ay oldu hiç reset atmadım, kasmıyorda, kamerasından memnunum ama 16 gb alma çok çekiyorum şuan hafıza konusunda.

Z2 al bence. Bizim servisten bir arkadaş alacak. Telefonu incelemek için 6 saat Teknosa'da beklemiş. Bizim okulda yüzücüler var. Fatih Koleji'n deyim. Çoğunda Z2 var. 2 kişide s5 varmış. S5 kullananlar bile Z2 al demiş arkadaşa. Samsung'un nesi kötü anlayamadım ama Sony bu sefer başardı. Böylece "Bu devirde Samsung varken Sony'nin dandik telefonu mu alınır?" diyenlere olan oldu.

Benim şahsi görüşüm iPhone 5s alman tarafında çünkü bence Samsung ileriye dönük olmayan bir telefon ilk aldığında güzel gelir ama bir kaç yıl aradan sonra donmalar olur kasmalar olur nefret edersin eğer param çok seneye Samsung'un yeni çıkartacağı telefon modelini alırım diyorsan S5 al ama yok ben uzun süre kullanmak istiyorum dersen iPhone 5s al karar senin umarım yardımcı olmuşumdur.

Edit: Hatta iPhone 5s değil iPhone 5 al.

Telefon alma teknik destek al derim. Herşey den önemlisi teknik servisin sorunlara ne kadar profosyonelce yaklaşımı ve cözüm buluşu seni yormayışı cok önemli bence. Samsung telefonu bende severdim ama teknik servisin gereksiz parca değişimlerinden dolayı 10 aydır beni oyalaması ve halende cihazdaki sorunu bulamaması içler acısı. Zamanın gider telefon paran gider ruhsal sorunlar yaşarsın paranla rezil olur psikolojin bozulur. Aldığın internet paketine de kullanamadan para ödeme kerizliğini yaşarsın. Ben bu süreçlerden geçmiş pro kulanıcıyım ve paramı Samsung'dan geri aldım. Şimdi ise Sony Xperia Z2 kullanıyorum. Tavsiye ederim iphone 5 öneririm sağlam telefondur ama ben büyük ekran telefon sevdiğim icin maalesef almadım. Aslında iphone 6 bekleyecektim ama ne zaman çıkacak ve kaç milyar olacak tahmin ettiğim icin Z2 de karar kıldım. Ayrıcada alalı 3 gün oldu bir takım geri bildirimler için aradığımda güzel ve hızlı bir hizmet aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı