iPhone 5S Mi Yoksa Sony Xperia z3 mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
24.09.2014 çıkışlı bir telefon z3 bilgilerini gözden geçir bence.
2013 te çıktı derken ip5s ten bahsediyorum (evet sony fanıyım). Ayrıca bu konuyo iphone bölümüne açmakta değişik olmuş kitlenin ne cevap vereceği belli zaten.

Fan vs farketmez z3e dünya kadar para vereceğim kamerasında pembelik sorunu olacak sonrada iade almak için takla atacağım, sağol dostum almayım.

Fan vs farketmez z3e dünya kadar para vereceğim kamerasında pembelik sorunu olacak sonrada iade almak için takla atacağım, sağol dostum almayım.
Pembelik sorunu sadece bende ve çevremde yok herhalde alıp kullanmayan herkes bu sorundan bahsediyor. Aynı zamanda ip5s'e 1800tl verip de iki gün sonra güç tuşuna basamamak da hoş değil

Son düzenleme:
Şahsi fikrim olarak iOS > Android

Bence Anroid>İos
Hem de bariz şekilde :)

Fakat İos, Anroid de göre çok daha son kullanıcı dostudur. Bu da bir gerçek

Bu arada Z3 her türlü 5s tokatlar :D
Ama almayın olum bu telefonları. Millet 64 bit işlemciye geçiyor, elinizde patlar :D

Tabi bütçeyi artırabilirim diyosan I6 ve I6+ düşünülebilir.Hem batarya 5s'e göre daha iyidir hemde her ne kadar kişisel zevke baksa da ekranı daha büyük.

Sony almak istiyorsan, yeni 64 bit işlemcili modelleri beklemek mantıklı olur.

Pembelik sorunu sadece bende ve çevremde yok herhalde alıp kullanmayan herkes bu sorundan bahsediyor.

Direk Z3 kullanmasam da, kamera testlerinde pembelik problemini görmedim. İddada bulunan arkadaş kanıt atarsa sevinirim.

Pembelik sorunu sadece bende ve çevremde yok herhalde alıp kullanmayan herkes bu sorundan bahsediyor.

Bir arkadaşıma öneride bulunup al dedim benim 2 günlük incelemem sonucunda flashlı ya da flashsız beyaz fonlarda pembelik kabak gibi ortada. Para iadesi içinde 20 gün beklemek zorunda kaldık. 46.hafta üretimi güya cihaz sorun olmaması lazımmış sony servisine göre. Apple daki sensörde sony üretimi apple da problem yok ken neden z3 te bu hata mevcut orası da muallak. Samsung s2'de vardı bu hata 2011 üretimi telefon yıl olmuş 2014 ve sonuç gene hüsran.

Bir arkadaşıma öneride bulunup al dedim benim 2 günlük incelemem sonucunda flashlı ya da flashsız beyaz fonlarda pembelik kabak gibi ortada. Para iadesi içinde 20 gün beklemek zorunda kaldık. 46.hafta üretimi güya cihaz sorun olmaması lazımmış sony servisine göre. Apple daki sensörde sony üretimi apple da problem yok ken neden z3 te bu hata mevcut orası da muallak. Samsung s2'de vardı bu hata 2011 üretimi telefon yıl olmuş 2014 ve sonuç gene hüsran.
İtiraz edilemiyecek bir gerçek ki sony kamera yazılımı konusunda başarısız ancak asıl nokta z3 ün 5s'le kıyaslanması z3 iphone 6 ile karşılaştırılabilinir bir telefon.

Şahsi fikrim olarak iOS > Android
O mağlesef android 4.4 ten sonra değişti şu an android hem daha hızlı (samsung dışında tabi) hem daha özgür.

O kıstaslar değişir bunu da kabullenmek lazım; ios'un alternatifi yok, android'te alternatif çok. Kıyaslama istemiyor arkadaş, ilk mesajımda da belirttim bu hataları bilin eğer kabulleniyorsanız alın şeklinde. Ben burada cihaz karşılaştırması yapmıyorum.

O kıstaslar değişir bunu da kabullenmek lazım; ios'un alternatifi yok, android'te alternatif çok. Kıyaslama istemiyor arkadaş, ilk mesajımda da belirttim bu hataları bilin eğer kabulleniyorsanız alın şeklinde. Ben burada cihaz karşılaştırması yapmıyorum.
Bende git ip6 yada z3 al 5s le neden uğraşıyorsun demeye çalışıyorum herneyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı